Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lilabmw

nelka

jasne som to ja chcem reopku mozno coskoro mozno na jesen ale isto :-) a nic mam ich krasne som max spokojna len trosku väcsie keby boli a budem uplne spokojna.Teraz mam Mentory

angie77

Susy1982

ďakujem potešilo, aj tvoje sú krásne, ja som bola tiež už 13 rokov po kojení, takže tak aj vyzerali:) lutujem že som naozaj nešla skôr

jahodka1584

Smejo
Podla mna by si mohla ist kludne do vacsich...ja mam 430ml, a vyzera to uplne prirodzene. Zalezi od teba aky chces vysledok

jaruska222

a ešte jedna otázočka...
pri mojom malom objeme 330ml je projekcia 5,1 fajn? či? Máte tu niekto metory 330ml anatomy rada by som vedela ako to bude vyzerať. ďakujem

angie77

baby ten kokosový olej z DM drogerie je tento

4.bp.blogspot.com

a nie je to obyčajný kokosový olej zato že je len z DM, tento konkrétne, je bio panenský a čo je najdôležitejšie, je lisovaný za studena, čo je na nom to najúžasnejšie :) a dá sa aj jesť...ja na nom robím aj palcinky, neprepaluje sa ako obyčajný olej čiže vám nesmrdí celý dom :)

kokosový olej je preto taký úžasný, lebo má silne antibakteriálne účinky,môžete ho preto použit na milion spôsobov z vonku aj z vnútra...z vnútra napríklad pri angínach, pri bolestiach hrdla, odporúča sa jest lyžičku denne lebo v sebe obsahuje nenasýtené kyseliny, ktoré sú pre naše telo dôležité, môžete ho použit pri vaginálnych mykozach, normálne vtrieť :) pri hemoroidoch natierat na postihnuté miesto, všetci vieme kde :)))atd, atd
ani si nespomeniem na čo všetko teraz je :)
...z vonku na vlasové zábaly kludne aj na celú noc, alebo pred umytím vlasov aspon na pol hodku do končekov , po opalovaní, pred opalovaním :) na suché miesta, na kútiky na perách kedže je silne antibakteriálny, proti lupinám do pokožky vtierat pred umytím vlasov,ja ho používam pri sprchovaní, najprv klasika umyt sprcháčom a potm pretriet celé telo kokosákom, kludne môžete ešte stát pod sprchou, no a potom sa už po sprche nemusíte kremovat

...hmmm a aby som nezabudla hlavne na tie naše jazvy, ked vám zídu chrastičky a najlepšie je ho zmiešat s práškovým cukrom 1:1 ako som tu už dnes písala, pretože cukor má vysoko hojivé účinky..

smejo251

Baby napiste mi ci mi bude stacit 300-325ml do mojich prs....lebo ja uz nevieeem..som z toho hotova...za kazdu radu som vdacna

smejo251

1cokoladka1
Ahoj no ja man mat 300ml gukate a odkijila som dve deti a vraj budem mat take C ale ze aj do b sa vmestim ze bude zalezat od strihu.

jaruska222

Ahojte dievčatá...
Odkedy si cicušky masirujete ja som 4t po operácii.Doteraz som mala problémy a bolesti tak som sa bála..
čím je najlepšie a ako často. Mali by po tom rýchlejšie maknúť...