Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Susy1982

Ewelinka
v tom clanku v anglictine je uvedene cele jej meno aj z kadial pochadza ,meno lekara tam nebolo iba ze klinika v Nitre,tak som to myslela..

acerka8

ahoj baby,

chcem Vás ešte raz poprosiť, ak mate foto, ako vyzerá pooperačná podprsenka pod tričkom alebo košelov.
Chcela by som vidieť či to bude vidieť, keď začína už pomaličky teplo. Potrebujem to utajiť. ďakujem :)

Prosím pošlite foto :)

olivka21

angie, question, mahulienocka
dakujem za pochvalu, su stale ine, uz sa pekne gulatia a niesu take vypchate hore :)
len su strasne maleeeeeee, nikto mi neveri, ze mam 515ml. Dokonca moja kamoska, co ma 350ml ma vacsie ako ja.. tak ale ja mam dlhyyy trup, na mne ozaj zanikli. Ale tesim sa, lepsie ako pred.

ANGIE nasa
aj ja sa pripajam ku gratulaciam, si krasna, mlada, vek je len cislo a my ceckane to v lete na kupaliskach pekne spestríme... Ludia nebudu vediet, kam kukat :)

Jany7543

queen

Jaaaj, no ja ešte deti nemám ani neplánujem .... ale chcem najväčšie čo sa mi budú dať :D Lebo čítam že dosť babám sa po čase máli :D Ja mám výšku cca 180cm a 61kg a prsia také slabé dvojky asi :D

all

Ešte raz Vás môžem poprosiť o ten postup do galérky ?

cicimici

queen,misaaa a smejo

baby gratulujem k prskam a prajem co najskorsie zotavenie a krasne leto..drzkajte sa

mishka a question

kocky drzim vam palce aby boli bolesti co najmensie a aby ste sa mohli coskoro tiez len a len vytesovat ;)

angie

najlepsi anjel tohto fora,uzasna mamina a manzelka a skvela osobka prajem ti k tvojim narodeninkam vela optizmu,usmevu a vsetkeho pekneho..aby bol tvoj nasledujuci rocik zivota pre teba aspon taky pekny ako tvoje ciciky a aby si tu na fore a aj v zivote nadalej rozdavala ludom dobre rady..nepozname ta osobne ,ale ver ze si pre nas jedinecna a nenahraditelna..sme radi ze ta tu mame ;))))uzi si svoj dnik!!!cmuk