Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

cleopatra123

neda mi aby som nezareagovala na tu babu co jej ze vraj spackali prsia, v anglicku ze odradzaju pred plastickou operaciou na slovensku ale akosi zabudli ze aj u nich sa stavaju podobne pripady tak isto aj v inych krajinach nie raz bolo uz o tom pisane tak najprv by sa mali pozriet na svojich doktorov, a okrem toho ja nemozem uverit tomu ze nejaky doktor ktoremu zalezi na svojej povesti by taketo prsia pustil dole z operacneho stola, myslim ze tu zauradovali aj nejake ine okolnosti, mozno aj dake komplikacie ktore sa vsak pred ziadnou operaciou nedaju predvidat, proste sa to stava a kazdy pred operaciou podpisuje papier ze je s rizikami oboznameny, podla mna presne ako pise ewel jej ide o prachy ked sa nehanbi producirovat v novinach ale pred priatelom sa nechce vyzliect, okrem toho staci si pozriet stovky spokojnych bab co maju silikony a vysledok je uzasny

ewel007

Susy

Zlatko dakujem,aj som to kuk,no zial najlepsie ovladam Slovensky jazyk :-)) nevidela som v clanku ze by bolo uvedene meno dr alebo tak,ty si to tam nasla?
Ako pisem,rozhodne chce slecna s toho profitovat,kedze odmietla rady dr a presne ako Barbarka napisala,ked si uz vyberieme dr treba mu doverovat a pocuvat ho a robit co kaze.

queen

Jany
Lebo 2 tehotenstva a 2 roky kojenia sa na ne dost podpísali... Kuk galerku, mala som ich len pod zlazou uz boli hrozne. Mne povedal že po mesiaci si môžem dat normalnu podprdu, teraz som 3 týždne po op.

Didi
Ja mám 164cm, 48kg a anatomicke 430ml - vysoky profi a vôbec to neni veľa :-) kuk v galerke ....

Susy1982

Ewelinka
na stranke www.cas.sk ,z dnesneho dna je tam clanok ak si naho kliknes je tam foto britskych novin,klikni a clanok je v anglictine ale da sa vycitat vela veci viac ako pise nas bulvarik...

Susy1982

Barbora1O

ano je to tak ako pises,nie vzdy je to potrebne zalezi od priebehu hojenia pokial meknu prirodzene a nie je zatuhnutost alebo ina indikacia tak urcite nie,je to individualne....Inac tvoje prsia si dovolim povedat v galerii exceluju co sa tyka krasy a podla foto co si dala ,stale bodujes dost vysoko...

ewel007

Susy

Kde si nasla prosim ta ten clanok?
Rada by som si ho precitala,kedze sme to tu uz viackrat preberali,a zhodli sa,ze aj ona spravila chybu a ja si myslim ze sa dost medializuje a chce s toho neake prachy vysudit a obohatit sa..
Kedze do toho nevidime co vsetko tam bolo a pozna sa zvacsa len jej verzia,bulvar popise co sa im hodi,ukazuje sa celemu svetu a pred priatelom sa hambi..taktiez na fb nevyzera a nepise,nieco v zmysle,ze by sa mala az tak zle..

barbora10

a co sa tyka tej dievciny a pokazenou plastikou,tak ja som citala aj take,ze neposluchla doktora a odmietla modelaciu.neviem kde je pravda,ale preto si treba dokladne zvazit ku komu ist.na slovensku je vela dobrych odbornikov a ked si uz vyberiete toho svojho,najdolezitejsie je mu plne doverovat...

barbora10

Susy1982

no ale v niektorych pripadoch sa nesmie masirovat.nie kazdy doktor odporuci masaze...takze na to pozor.
inak k tomu vlneniu.sranda,lebo mne sa doteraz vobec nevlnili,respektive som to az do tej doby co som prestala kojit necitila.takze ono to dost zalezi od zlazy a vlastneho tuku.teraz sa my zrejme zmensila a este som aj schudla a preto to citim.takze uvidim co doktor poradi...inak mas velmi pekne prsia.velke,ale prirodzene.

TARA_

mishka181, sandrine7 :)
mne povedal na konzultacii, ze dreny dava podla potreby, teda rozhodne sa pri operacii. Dopredu som nevedela, ci mi ich da alebo nie. Hned ako som sa prebrala z narkozy som si smatrala po bruchu a pyta sa ma co hladam, hovorim, ze dreny :) Potesil ma, lebo povedal, ze neboli potrebne v mojom pripade :) Cize pravdepodobne to rovnako plati aj pre teba :)