Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Susy1982

..........prave som citala clanok t tej dievcine co jej dodrbali prsia v Nitre.tam a zverejnili detailnejsie o koho ide a z kadial.Tie jej prsia sa dostali ako total strasiak do britskych novin , aby varovali svoje britky pred lacnymi plastikami napr, na SK ,snad pod tlakom medii jej dotycny Dr. ponukne nejaku finan. kompentaciu,hoc to nenahradi to cim si musela a musi prejst.........

M.i.r.u.s6

Suse1982
dik moja ja len ze stale mam pocit ze su take uz dlhsie bez zmeny ako ymekli aj oni to je fakt len vies kazda z casu zastresujeme ci je vsetko ok a ako ma byt tak asi aj ja tak nejak posielam foto do galerky tak snad niektora z vas mi napise ci sa jej vidi ze sa ukladaju taky vas nazor ma zaujima:)

Susy1982

Mirus
prvy mesiac po op boli tuhe a tak som preventivne zacala kazdy den pred spanim masirovat s lioton gel,ten je dobry uvolnuje zatuhnue tkanivo.po mesiaci som prestala uz to bolo ovela lepsie a mekksie ,potom uz len taka minimasaz kazdy vecer po sprche .Teraz mam 12 tyz. po op a su super,dam ich bezproblemov k sebe,su mekke.Mne ta masaz velmi pomohla ,skus aj ty a uvidis ,nic tym nepokazis,inac mas ich peknucke ,prirodzene

Sandrine7

mishka181

nedavaju vždy dreny. Napr. _TARA_ bola tiež u Fabryho a nemala dreny. Ja som vedela dopredu, že mi ich bude davat, povedal mi to na konzultacii, takže ak ti to nespominal, asi ti ich neda.
No, prijemne to nie je, väcsinou to baby maju len pokial su na klinike, no kedže ja som isla hned domov, tak aj s hadičkami a flaškami. Zle sa s tým funguje, priatel musel stale chodit po byte so mnou a nosit mi to, ale kedže tie prve dva dni po opke som bola dost ko a len som ležala, dalo sa to zvladnut :)

didi10

Ahojte, je tu niektora babena co ma 440ml anatomy? mam tak navrhnute, vysku mam 173 58kg...teraz mam take dvojky...nebude to nejak moc? diky za radu :)

M.i.r.u.s6

Susy1982
moja ze sanka dole:))
chcem sa ta spytat od kedy si ich mala poddajne alebo take ze si ich stlacila k sebe ja som cca 2,5mes po a stale su take ze by som ich asi do push upky nevtrepala aj stale su este dost ako to napisat neviem ci opuchnute alebo ako ale pod pazuchami ak vies co myslim:) jaj ako tatar som to

ewel007

Jany,Zanetka

Doki Mladek operoval mna aj vela inych bab tu s fora,taktiez mozete jeho sikovne ruky vidiet v galerke,foto ake prska robi.je to skvely odbornik a ja za seba Vam ho urcite odporucam,zalezi mu ako na vysledku tak aj na pacientke,taktiez luxusna klinika a super personal..cena za gulate je cca 2800e so vsetkym.