Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Iveta84

Prsia mam otras :( som si plne vedoma... Ale tak fotku som musela dat :D inak sa idem prepadnut pod zem. Moja 8 rocna dcera chodi a chyta mi ich a pyta sa: maminka a preco ich mas take male a ovisnute? :DDD

Iveta84

Ja som na zaciatku povedala ze chcem plne B a on povedal ok, 310. Ale ze mohol by aj 350 dat ale dodal, ze to uz sa nebavime o velkosti B. Uprimne, ja by som chcela tych 350 a doktor povedal ze budem vyzerat normalne. Len moj drahy stale ze sa mi to nebude hodit aby som dala B urobit... Len si hovorim, ze snad mi nejake roky vydrzia. Priberiem casom alebo tak a bude sa mi zdat malo...

jahodka1584

Iveta84
ber 350ml, ono to v podstate nie je ziadny velky rozdiel. A kazda baba po opke ti povie, ber, co najviac :D...

Iveta84

Baby... Mozno taky smiesny alebo nepodstatny? cervik v mojej hlave... Ja stale neviem kolko ml mam dat.... Myslite ze mozem este raz doktora otravovat aby mi povedal k comu sa viac priklana? Mam 160cm a 50kg. Bud 310 alebo 350ml. Moj chlap chce aby som mala B cka :(

ewel007

Fufu

Urcite moja do toho chod,ziadny strach,teskaj sa aka budes spokovpotom :-)) co sa tyka toho,isla by som do toho aj do tretice,co viem ze ma po rockoch caka :-)
Drzim ti mooc palce a tesim sa na info,ked pisnes termin opky ;-)

ewel007

Barborka

Jaska asi zajtra cvaknem,aj na ten popis som myslela,ale zabudla som :-/
Teraz mam Nagor 705ml ohruhle,extra vysoky prof,aj ked je to vysie cislo,viem sa napratat aj do D :-))
Bola som spokojna aj s mentor mplosmi,boli super,ale tieto su uuuplne ako moje ;-)

fufu

ewel
áno, presne si to vystihla:) doteraz som zbierala odvahu, snáď si to nerozmyslím kým sa dočkám opky, ale chcelo by to údržbu:)Obdivujem, že si do toho išla 2x a tak si hovorím, že to nemôže byť také hrozné,keĎ si išla aj druhý raz:)či?