Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

smejo251

Misaa
Ved ja beriem wobenzyn uz od nedele 3x 5 tabliet.ako citim ze prsnik trochu teda dost povolil ale vidim a aj cktim ze tam stale nieco ezte je A ze je vasci ;-(
Poslem foto a same uvidite ze twn prsnik je doat napaty...musi to byt dobre ....

queen

Stember
Ahojky, ja mám ešte skafac, zajtra pojdem pozrieť nejakú normalnu podprdu. Všetko by bolo ok az na jednu jazvu ... Tá mi zrejme hnisa na jednom kusku (skor bode) :-(
Inak fungujem normálne, krpec si aj odvykol od nosenia na rukách :-) do kocika aj autosedacky vlezie sam, ale ked treba tak aj niečo uz zdviham ( kocik do auta)...

misaaa

Smejo, nemysli hned na najhorsie :)
mne doki hovoril, ze moze nastat opuch jednej strany, moze to tam aj krvacat.... ale ze to sa vsetko prirodzene vstrebe.
Mozno zacni uzivat nejake enzymy
najznamejsi aj najdrahsi je Wobenzym, ja uzivam Fytozym... baby tu spominali este nejaky iny preparat.
Napomaha hojeniu ale aj pooperacnym opuchom!

inak mne ta jazva v utorrok jemne zakrvacala, ale odvtedy nic. Volala som na kliniku a ze nemam panikarit, pokial to je zaschnuta krv a nemokva to... tak staci v utorok na stehy...

Je to nesikovne z BA do BB chodit na kontroly :(
hlavne ked mi stale zakazal soferovat.

Vy soferujete? ja som uvazovala ze dnes uz trochu budem, mam automat, tak s riadiacou pakou nebude problem..... doktor ma ale varoval, ze kazdy necakany proudky pohyb moze vnutri pohnut este neprirasteny implantat a zapricinit nesumernost atd....

queen

Nela7
Ahoj moja, no konečne si pisla :-)
Takze jazva uz poslucha ... Ja som mala na jazve povybrati stehov nalepenu 10 dni pásku a ked som ju odlepila, zistila som že mi tiež niečo vyteka :-( a trva to doteraz. Lepim len na noc, cely den ju mám suchu a akonáhle ju prelepim, zase tečie :-(
Inak všetko ok, cez víkend idem pozrieť nejakú podprdu, nech už môžem obliecť aj niečo ine :-)

smejo251

Question
Uz stresujem lebo je to vacsie a tlaci ma to na to vacsom prsku.da sa to dokopy?ako dlho moze byt ten opuch?a vytahovaoi niekomu zrazeninu z prsnika prosim?

question

Baby s ohlad tych naplasti ... normalne chodite v lrte s prelepenim pazusim? Ja som sa nad tym edte nezamyskala ale asi je uz na case.. tak radte ako ste to riesili..

BritneyBitch

Bre ranko damy,

Mam otazku na uz prsnate kočky. Strasne si uz tzim nakupit nove podprsenky a oblecko. Podprsenky samozrejme este nekupim, kedze neviem, ake mi sadnu, ale ake mate skusenosti s obleckom po operacii,? Nosim velkost xs, sadne mi aj potom, kdd budem ceckana?
Ci radsej kupit S ko?
Dakujem pekne za rady :-)

question

Smejo nestresuj. Este si kratko po opkeeeee. Myslim ze baby ti potvrdia ze jedno prsko mali vacsie aj dlhsie....

Titten

Ahojte, konecne som nasla nejaku zivu diskusiu o plastike prs.
Dlhsie som uz nad nou premyslala a kedze uz mam 2 deti odkojene, nastal cas ju zacat riesit.
Chcela som ist k MUDr. Cervenovi, no termin konzultacie ma az v dec 2013 a pripadna operacia mozno koncom 2014, co je dlha doba. Navyse z hladiska kontroly, stehov atd sa do BB prevazat, casovo moc nestiham. Tak som sa rozhodla pre BA a okolie.
Zatial ma caka konzultacia u Mudr. Marsala v PK.
Ma s nim niekto skusenost? Lebo tie fotky jeho prace su uzasne.
Rozmyslam, kam este na konzultaciu, ci MUDr. Guba v ULK alebo Hedera v interklinic. Neviem podla coho sa riadit, poradite?