Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Ketrinka

didi

no pred opkou som mala prsia 75/b a teraz budem mat asi 75/e,f, neviem, este som si nebola kupovat novu podprdu, lebo neviem, kde maju take velkosti a hlavne pekne :-)
a posli rychlo nejaku fotku pred opkou
Neboj sa vacsich, ono sa to po case strati, ked to sadne.

Olivka21

az teraz su v galerke moje fotky, pozri, no je tam iba jedna fotka po opke :-) otlacena zo skafandra :-)
mam anatomicke, TMF 3, 545ml a tiez som spekulovala, ze mohli byt vacsie, no ja chcem este 1 dieta a nechcela som si dat rezat kozu teraz este, tak preto taka velkost, aby som mala vypln.

Mne sa pacia prsia, ktore ma napr.Lucy 1990. :-)
a krasne tu ma vela dievcat, no ja sa nemozem porovnavat s takymi, ktore isli z mensieho zakladu a pevneho, lebo vysledok z toho su vzdy najkrajsie prsia vid.Queen, Rozalka...atd.

Stela77

misaa
Nemalo by ist o zapal a ni nic podobne, ak by tomu tak bolo by si citila aj bolest...pretoze zapal sa zvycajne prejavuje aj bolestou, zbytocne sa neboj

misaaa

som 3 tyzdne aj nejake drobne po opke, cervena je ta koza okolo tak 1 cm okolo jazvy a ta jazva samotna vyzera tiez tak... no trosku horsie ako na druhom prse...
neviem ci to nieje zapalene, alebo ci ta jazve nebude hnisat....
neviem co mam robit :(
neboli ma to nijak

Titten

Misaaa,

Kolko si po opke?
Krv tam neni? Skor cervene myslis kozu?
Zeby zapal? Je to pri reze, ci kde?
Neboli ta to tam viac?

misaaa

baby, potrebujem pomoc, dnes som si nasvecovala jazvy a obzerala zrkadlom.... a na lavom prse sa mi nieco deje!!!!
je zacervenala cela aj ta koza okolo
strasne som prelaknuta a dr mi nebere

Katarina333

1cokoladka1
ja som dnes 8 dni po operaci a uz mam dole 7cm, dnes su uz take akurat, doteraz som plakala ake su velke balony, ale uz by sa zmensovat nemuseli..mam len 255ml, ale mala som obvod 90cm a mala som tiez silny opuch, pretoze sa mi lavy prsnik nalial 300ml krvi (nemala som dreny, kedze ich mam len pod zlazou) , tak som za par hodin musela znova na sal a vycistit to cele :(
urcite TI to v najblizsich dnoch opadne, len bud trpezliva ;)