Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

question

misaaa

ja pouzivam lampu 3x denne po 4 minutky, ale mozno zvysim na 6:)

matik 8,

aj ja mam hrubsie tie jazvy, neboj, hoja sa pomalicky..

lucia123,

ja som si tiez casom zvykla na ten pas, a ked ma tlacilo, posunula som ho vyssie ale ja som postupne aj davala tu vatu prec, lebo aj tak po kazdej noci mi viacej trcala a to co trcalo, som davala prec.. az na cca 10 den ked som prala podrpdu som si uz vatu nedavala...

matik8

luca 123

luci a ty si si uz prelepovala tie jazvy? nastastie dnes nam tu prsi a neni take teplo takze sa moc nepotim ale ked boli tie teploty tak som to prelepovala stale skoro...lebo to bolo hned mokre. no ale chcela som sa ta opytat ci uz si si videla jazvy? lebo mne sa zdaju nejake hrube ale to sa este asi zjemni nie?

matik8

luca123

no ved praveze my si to nemame davat dole ani nic podobne..ja som si to nehala tak, ani som to nepovolila uz som si zvykla po case a vravim ze dnes uz v pohode. mozno aj ty o par dni uz budes tak zvyknuta ze ta nebude tlacit...hlavne ma tlacil ked som si presilila ten pravy sval tak na nom som ho uplne citila...akoze trosku som si ho nadvihla tak to trosku povolilo a uz bolo lepsie...ale nebudem ho davat dole. ved uz o chvilu na stehy, a ty tiez :) to ti ubehne

misaaa

ale aj tak mam strach ze co sa deje, neznasam ked nieco nieje ako ma byt.... sa bojim komplikacii s tou jazvou, dufam ze nie klop klop, lebo potom sa to aj skaredo zahoji nie? ked su komplikacie....

nemala tu nejaka baba nieco take? ci su nejake skusenosti, mam to zacervenane okolo jazvy tak 1 cem dookola a samotna jazva je taka jemnulinko akoby od seba, ale minimalne, 0,5mm

(udrzujem paniku :D)

misaaa

Stella dakujem

volala som doktorovi aj mojej znamej doktorke tu v BA,

povedali vlastne to iste, ze mam davat Betadine roztok obklady + alkoholove obklady na presusenie, plus mam trochu vetrat prsia...

a svietit bioptronom aj castejsie ako raz denne, tak zacnem dva krat denne

Co sa nasvecujete bioptronom, na nete pisu 3 x denne po 10 minut.... to sa mi zda aj dost nie?
kolko si svietite?

Luca123

Matik8

a vobec si ho nepovolovala? mne asi ten robi najvacsiu sarapatu sakra....rano bolo fajn, aj sprcha aj prechadzka aj v aute v pohode. No poobede zas krce z chrbta a teraz mam take strpnute a vriace tie prsa, jaj najradsej by osm to dala apson na hodku dole ale neviem,ci to mozeme.Nam Dr.Cerven nespominal,ze o mozeme povolit sakra alebo nebodaj dat dole...

Martina210

mas pekne tie prsa, su sice velke ale podla mna za mesiac padnu trochu a bude to uplne ine, ja si stale verim, ze to bude dobre po viac mesiacoch. Pozri repku , ta ich ma najrajsie po 3.mesiaci alebo Kleopatra4589, ta ma sice mensie ale po 5.mesiaci ich ma nadherne. Ach jaj, nech s ami uz polepsi.

Dnes idem kadernicke konecne taks a tak tesim, ze az.

Martina210

Baby ktoré máte po opke 2-3 týždne ako sa majú vaše prska? Kedy ste už začali cítiť že sú ako tak zahojene ?
Ja taham na 3 tyzden a mám taký stuhnuty chrbát :-(( stipkaju má prsia.

Martina210

Ahoj
Jooj ani nehovor, ja nosím tiež ten pas, hoci nemám opuch, asi aby mi sval prsny skôr povolil.
Ja som si ho dávala aj dole tak 5 deň po opke ked som bola.Aspoň som sa mohla nadýchnuť a aj ked som skočila do mesta, pod trikom mi ho bolo dosť vidieť.Mňa sa doki pýtal či ho nosím, že aj ked si ho dám dole na trochu tak nevadí, ale že cez noc ho stale musím mať, tak aj tak robím ;-) ale už by som chcela ten tesný skafander zhodiť, booze este 2 týždne :-((

matik8

luca123

mna tiez strasne tlacil a hlavne ked som dlhsie sedela. ale dnes musim si zaklopat, netlací uz...skus si ho dat vyssie nech ti netlaci uplne na prsa. teda apson mne doki rano po opke vravel ze nech mi tlaci na tie kanaliky cez ktoré vkladali implos aby sa uzavreli a ze nech netlacia moc na prsia...

a ako inak uz lepsie?