Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bianka77

milatka
A ake mas prosim miery..ja som uz nestastna..vsetci tu hadzu take cisla....to mne preco dal iba tak malo...som si ho vybrala,ze je najlepsi....uz mi z toho sibe :(

bibi13

Baby co mate nove prsia, tak wow.. uz nech to mam za sebou aj ja..

Ja mam za sebou sono prs a ked som lekarke vysvetlovala, preco som zase na sone (bola som tam v septembri) tak ma len doplnila, ze "idete na zvacsenie"..;)) ze dalsia v poradi, ze ide sezona..;)))

bibi13

Baby co mate nove prsia, tak wow.. uz nech to mam za sebou aj ja..

Ja mam za sebou sono prs a ked som lekarke vysvetlovala, preco som zase na sone (bola som tam v septembri) tak ma len doplnila, ze "idete na zvacsenie"..;)) ze dalsia v poradi, ze ide sezona..;)))

Katarina333

Ketrinka
ano, ano mam iba 255ml, ale mam ich pod zlazou a mam ozaj uzky hrudnik, 64cm mam pod prsami, ale uz opadol opuch a ozaj su uz trosku mensie ..v tricku vobec nevidiet ze som bola na augmentacii , dnes alebo zajtra opät pofotim :)

milatka4

Ketrinka
táto veľkosť je pre teba tak akurát, vôbec nevypadajú ako bomby. Pekné a ešte keď sa usadia budú super :-).

Olivka
na teba a Kim som myslela, že by ste už mohli nahodiť foto :-). Staršie baby sem už chodia pomenej, pribudlo veľa nových.
Už vyzerajú celkom inak tie tvoje prsia, ešte krajšie. Mohla by som ťa poprosiť o fotku v tričku? Ako to asi vyzerá...
Lebo budem mať aj ja 515, nakoniec sme sa s dokim dohodli na rekonzultácii. Presne o 3 týždne ma to čaká. Koľko týždňov pred opkou si začala vybavovať predoperačné?