Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

question

smejo

aby som to upresnila, mala som mat podlepene prsia dokopy cca 16-17 dni a ja som odlepila na 18den:)
a ja si jazvy natieram len kokosakom a 3x denne nasvacujem bioptronom..
ja mam jazvy pod pazuchou...

olivka21

ketrinka ma anatomy:)a som na nu uz velmi zvedava, bo som ju videla len pred opkou:):)a potom uz len zabalenu:):)
inak ty mas krasne tie prsia teraz, vobec by som nepovedala ze mas az 515..

question

smejo,

ano este som ich mala podlepene, doki mi ich pri stichoch znova podlepil, ze si to mam nechat este 5-6 dni, a nechala som si to dalsi tyzden, cize presne 3 tyzdne po opke som ich uz odlepila..

matka210..
proporcne k tvojej postave vyzeraju tak akurat.. zpredu su ze uplne super..sice ako si pisala zboku vyzeraju take vacsie:)ale este sa musia predsa usadit...

smejo251

Question
Ty si mala podlepene eate ztale prsia?ved ty mas kolko tt po opke?mne ked vybrala stehy tak uz mi nic nelepili. Teraz si len kremujem a davam si stvorceky gazy len.

Martina210

pre baby: som Matka872,mam novy nick Martina210,na ktory som poslala fotky do galerky,dufam ze uz so vsetkym co treba,a uz budu uverejnene :-)

didi10

Ketrinka

no ja sa neviem este dostat do galerky musim poslat foto...a prosim ta teraz maš aku velkosť pri tych 545ml? ja mam teraz zaklad menšie dvojky...obvod pod prsiami 80cm, tak tiez skor rozmyslam nad tymi vacšimi, len aby to neboli zasa bomby :)