Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

queen

misaaa
mne Mladek dovolil po 4 týždnoch normalnu podprdu. A po 7 týždnoch spím už aj na boku a bez skafača.

Ja som si lepila zo začiatku jazvy, ale mi to pod tým hnisalo, mokvalo tak radsej už nelepím.

misaaa

Baby taka prakticka otazka:
Ocenas mi povedal ze tu kompresnu podprdu (skafander) mam nosit 4 tyzdne.....
Viem ze aj Cervenovky mozu po 3 tyzdnoch zhodit skafik.... ako je to u Mladeka?
Ja neviem teraz, nemoze sa nieco stat? nemam to nosit aspon doma?
samozrejme ze nahatej mi je lepsie :)

misaaa

Queen,
ja som 5 tyzdnov po opke a cez vikend som si pinzetou vytiahla kusok nitky...
Tiez som z toho na nervy a aj tu jednu jazvu mam taku akobu pol milimetra od seba atam chrasticku....
po tom co sa tu vcera riesilo s jaruskou, zacinam panikarit vnutorne...

nasvecujem sa Bioptronom a uvazujem, ze dnes este aj zbehnem do lekarne a kupim nieco na jazvy.

mate nejake skusenosti s tymi silikonovymi platkami alebo gelmi?

bibi13

No telo sa nejako toho zbavit musi.. neviem presne, tak som to citala.. ci sa to nejako otvori alebo co netusim.. radsej napis lekarovi.. daj potok vediet..

bibi13

Queen

Kraasne prsia.. fakt.. ja som sice pred opkou, ale tiez si myslim, ze to bude steh.. aj na omlazeni bolo pisane za tieto stehy, ze sa jednoducho nevstrebu a vedia vyhnisat von..

bibi13

Viktoria21

Ja ti ani neviem ako som sa o nich dozvedela. Asi cez net a na omlazeni.cz.. hej hej, uz na dalsiu stredu mam opku.. ale ak si nie ista, nesla by som na tvojom mieste.. ak mas uz termin u lekara, tak neplatis za 3d, len sa musis ozvat.;) aku cenu ti dali v estheticu?

queen

all
babule viete niečo o nevstrebaných vnutorných stehoch ? Ja mam totiž pocit, že ich cítim pod kožou :-( som už 8t po opke ... Určite tam niečo cítim, ked viac pritlačim, pichne to čo ine by to mohlo byť, hadam "len" steh ?