Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Martina210

Misaaa

Mne Mladek vravel že mám nosiť ten skafander 5 týždňov.Ja to nejak nepocitam, musím sa cítiť na normálnu podprdu.A v tom skafandri sa cítim pohodlne, že prska sú chránené, asi zvyk.

Ketrinka

Bianka 77

Ja som zacala vsetko ale s mierou riesit oo 2tt, soferovanie a aj malu brat na ruky, tomu som sa nevyhla, ked som bola uz sama, tak dat ju do postielky, stolicky, vane...no vypmahala som si kolenom, tam som si ju usadila a nadvihla, aby ta zataz nebola uplne v rukach len.
Da sa to, len ziadne prudke pohyby. :-)

Luca123

Ja som zacala aspon ked som isla von po 3tt nosit normalnu podprdu. Kupila som si si s kosticou nevystuzenu a kosticu prisposobila prsniku, aby implos netlacila zo ziadnej strany, ale mam aj pevnu podprdu, lebo cez nevystuzene vidiet bradavky a mne sa to nepaci velmi. Ine by to bolo bez podprdy v tielku:-)

Ked som doma aj cez den mam skafender, v noci tiez plus pas, ja sa v tom citim pevnejsie, istejsie a je mi to pohodlne, kedze prsia uz mam odpuchnutejsie. A cvicit budem chodit tiez v skafaci, aby mi to pevne drzalo :-):-):-)

Luca123

Question

tak vies aspon trosku...uz sa daju spojit takze povolili ale lavy ma stale pobolieva a ked to tu citam,tak ja hypochonder si vsetko pripustam:(
Len som nevedela,ze aky tvar.si kupovat a tak...ja tiez planujem,ze denne na par hodin,predsa si musia asi aj trochu zvykat....ja aj ked som po sprche a necham.ich hodku na volno,tak sa citim pak lepsie v tom skafandri.
Zacinam mat pocit,ze ten dekolt by mohol byt.lepsi ale uvidim,skusim ist dnes kuknut podprdy ked v sobotu je to 3 tydne a ak cez vik niekam pojdem,tak.ju skusim

Martina210

queen

No ja mám od začiatku vybratia stehov na oboch koncoch dierky, s ktorých mi už asi tyzden aj niečo vytrcaju tie vnútorné stehy.Som mesiac po.Nechcem sprtat do toho, ked pôjdem na kontrolu koncom mesiaca, nech to doki spraví.

question

jaruska

drzim palce, aby to dobre dopadlo a pripadna opercaia nech je uz posledna..

luca123

ty co chces este spajat??:)
ja som kupovala podprdu po 20 dnoch a zacala som ju nosit cez den na par hodin, ale ked som ju mala dlhsie tak mi to este vadilo, a citila som tlaky, tak som sa vratila spat ku skafaciku,a podprdu som nosila len na von ked som isla a dnes som konecne opat dala podprdu od rana,-som skoro 5 tyzdnov od opky, tak uvidim ako vydrzim, ..uvidis ako sa budes citit.. ale nic nesil.. mna trochu vystrasili aj baby co sa im po par mesiacoch posunul implos..

ja som si kupila s kosticou a je taka uplne jemnulilinka, aby netlacila na silikony..

Luca123

Baby,mozno najma Cervenovky,zacali ste hned po 3 tyzdnoch nosit normalnu podprdu cez den alebo ste trochu cakali?
Mam si kupit nejaku volnejsiu alebo mozem taku presnu a aj tvar co ich trosku viac spoji? Samozrejme nevystuzenu...dakujem:)

Luca123

Jaruska222

Mrzi ma co sa ti prave deje a neprajem to nikomu...sama mam uz strach zo vsrtkeho a vidim,ze ani ten mesiac po nie je nikdy istota.
drzim ti moc moc palce!!!

Elissa

Jaruska

Velmi ma mrzi, co sa Ti privodilo. Drzim palce, nech vsetko dobre dopadne. Takychto komplikacii sa najviac obavam a stale rozmyslam, ci do toho ist alebo nie.

Chcem sa, baby, spytat, problemy s jazvami mate aj ked je rez pod pazuchou?

V piatok idem k Cervenovi na konzultaciu, tak si spisujem zoznam otazok. Skoda, ze sem nechodia baby, co su dlhsie po.

jaruska222

Mery NR

ďakujem ti za ochotu rada by som si s jankamichal pokecala tak ak by sa ti podarilo na ňu nakontaktovať bol by som veľmi rada. moj email:jaruska222@azet.sk

jaruska222

Tak ahojte dievčatá...
Už som doma od doktora.čakali ma tam všetci aj s primárom.musím povedať že boli veľmi citlivý a príjemný. ako zázrakom mi do dnes s rany nevytiekla ani kvapka tekutiny a to mám ranu otvorenú...takže sme sa dohodli že do zajtra,prípadne do štvrtku vydržíme a podľa odtoku tekutiny,kedže tam nemám žiaden zápal čo dalej.s doktorov nemám pocit že by sa chceli zbaviť zodpovednosti skor s ních cítim pocit frustracie.doktorka mi povedala že v prípade že by museli inploš vybrať mentor inploše vymieńa bezpltne v rámci záruky takže uvidím aké bude konečné stanovisko mentoru nakoľko majú lekári zajtra-pozajtra konferenciu,chcú to prebrať. Mne ani tak nejde o prachy,keby mi aj povedali,že si mám celú opraciu ešte raz financovať sama tak sa nezbláznim.je to skor o mojich pocitoch,beznádeji,smútku. neviem čím to je že sa to stalo práve mne - som zdravá,zdravo sa stravujem,nefajčím,nepijem.
s lekárkou som prebrala, že takýchto prípadov pribúda len sa o nich asi moc nehovori.nechcem vás vobec vystrašiť a ani tak to neberte chcela som sa s vami len podeliť o svoje pocity a skúšam najsť dievčatá ktoré si týmto prešli a vedeli mi povedať ako to dopadlo...