Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

jaruska222

no jankamichal tu písala dávnejšie, že podstúpila potom asi ešte 5 operácií,vždy jej to vyčistili a nanovo zašili asi? neviem , len viem že zakaždým sa jej to nanovo otvorilo, po tej piatej operácii viem že je už všetko v poriadku, vtedy jej vymenili oba implantáty

angie77

bibi13

neviem, nie som lekár aby som zhodnotila, prečo sa to stalo, ale jedno viem... sú doktori, ktorí sa takú situáciu budú snažiť riešit a príjmu zodpovednosť aj keby nemuseli a potom sú takí, ktorí to riešia štýlom to nie je moja chyba aj keby bola ...preto som napísala aby sa šla poradiť aj inde, lebo mi lajci sa nerozumieme do toho prečo sa to stalo

jaruska222

angie77
ďakujem presne takto vyzerala tá moja jazva keď to začalo.našla som to v jej albume.Keby sa mi podarilo na ňu nakontaktovať bolo by to super.Mne lekárka povedala že keď mi inploš vyberú musí byť aspoň 6mesiacov prestávka a jankamichali má v poznámke stav pred reopkou.. nevieš ako dopadla..

bibi13

Angie

Teraz nechcem nejako uskodit ci ublizit, cisto len moja zvedavost.. myslis, ze ma narok na reklamaciu, ak v tomto pripade lekar nespravil chybu, jednoducho telo neprijalo implantat?

angie77

jaruska222

ahoj, je mi to veľmi ľúto čo sa Ti stalo a viem si predstaviť čo teraz prežívaš..viem, že si teraz v neistote, nevieš ako to bude pokračovať ďalej a kladieš si plno otázok, prečo sa to stalo a hlavne prečo práve Tebe...radosť z prsíčok sa zmenila na strach a ľútosť. Som rada že si sa nám ozvala, ak Ti nebudeme vedieť poradiť určite ťa aspoň podržíme, viem že podobný problém mala aj jankamichal ak by sa Ti ona ozvala.... jediné čo Ti môžem poradiť ja je to, čo by som robila keby sa to stalo mne...určite by som sa šla poradiť aj k inému dokotorovi a hlavne si dobre čítaj čo budeš teraz podpisovat, aby sa niekto nechcel zbaviť zodpovednosti. Ja verím že to všetko dobre dopadne, pravdepodobne by bolo potrebné zmeniť úplne iný typ implantátov, uvidíš čo ti navrhnú...skús sa naozaj poradit s iným doktorom, hlavne sa riadne popýtaj na všetky možnosti čo sa týka aj preplácania, máš nárok na reklamáciu určite..držím place

jaruska222

áno, najprv keď sa mi to začalo trhať tak to vyzeralo na jazve ako pluzgier - tenká kožička.Teraz keď to mám roztrhnuté tak áno vidno tak silikón.

jaruska222

question
zajtra mám dohodnuté stretko s lekárkou,primárom a uvidím ako to dopadne.Jednoznačne to chcú dať von, veď teraz to v podstate nemám zašité iba prelepené.