Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

zoja83

romi ,nanka

VIETE CO BY SOM JA DALA ZA TO MAT ASPON NEJKAE PO TOM CO SA MNE VSETKO STALO??

DR ANI NIKTO INY PO TAK KRATKOM CASE NECHCE VYBERAT IMPLN.LEBO JE TO DALSI ZASAH DO TELA NEVRAVIM LEN O NARKOZE ALE HLAVNE O HOJENI SA SVALOV A TKANIVA CO BOLI NARUSENE OPERACIOU A DALSI ZASAH MOZE UROBIT VIAC SKODY AKO OSOHU V PRIPADE ZE TO BUDE TAK VELMI SKORO KED NIE SU VAZNE KOMPLIKACIE TAK SA ODPORUCA MINIM.ODSTUP 6 MESIAC AZ ROK...JA MAM ZA SEBOU UZ 4 OPERACIU A MOZNO MA CAKA 5
ALE OSOBNE SI BABY MYSLIM ZE BY STE MALI POCKAT A NEZAMERIAVAJTE SA NA TO TAK
ROMI MAS KRASNE PRSIA S POROVNANIM S TYM CO SI MALA ,ESTE SA USADIA A ZMAKNU,MAS ICH TOTAL PRIRODZENE A VOBEC NIE SU VELKE ..KEBY SI SI DALA 500A VIAC ML NEPOVIEM ZE JE TO SOK A TO BY TI ANI NEDAL NA PRVY KRAT...

NANKA
SKUS POSLAT FOTO PO OPKE ABY SME TA TIEZ MOHLI PODRZAT A HADAM PRIDES NA TO ZE SU TAKTIEZ KRASNE ...

andrea1996

nanka,

sú ženy, ktoré majú implantáty 20 a viac rokov, kým nie sú komplikácie nie je dôvod na vybratie. Neviem koľko máš rokov, ale mne o 20 rokov bude jedno či mám prsia alebo nie (už budem "stara"). Ja už deti neplánujem, tak by sa prsia meniť veľmi nemali.

andrea1996

romi,

čítam, že si ty len 7 týždňov po operácii, ja by som na tvojom mieste ešte vydržala.
Ja isto počkám aspoň 3 mesiace a potom uvidím ako sa zmenia.

nanka

andrea1996,

no ved toto, skoda, ze sa neozvali nejake baby aj pred tym. ja som tu s tym tiez nechcela zacinat, ale nedalo mi, a vidis hned ste sa nasli dve, co vas to trapi podobne ako mna. no ja by som si ich nedala znovu vlozit uz preto, ze by to urcite nebolo na trvalo a ja uz po tomto zazitku isto-iste viem, ze uz znovu dalsie zasahy by som v tejto oblasti nezniesla. takze urcite nie, vybrat a co najrychlejsie zabudnut, ze niekedy nieco bolo. aj ked to uz asi nepojde :(

nanka

romi,

ja som tiez uplne na nic, bez nalady, stale sa mi chce len plakat. a psychologicka ti co na to povedala teda? ja sa tiez na to upinam (a to jedine mi pomaha),ze ich dam von, aj ked viem, ze bez nasledkov to nebude, a to ma mrzi najviac :(

andrea1996

nanka, romi

máte pravdu, že na fóre boli baby spokojné, keby písali aj takéto ako mi, tak by sme sa viac zaujímali o veľkosť, výsledok atď.. Ja som videla mojej známej po 4,5 mesiacoch a ona ich mala veľmi pekné akurát k svojej postave.Ja by som už teraz presne vedela povedať doktorovi o mojej predstave. Moje by by boli OK, len keby boli trochu menšie.
Niekde som čítala,že vyberanie implantátov trvá možno najviac polhodiny a bolesť určite menšia. Babe čo bola so mnou tak si dávala druhýkrát zväčšovať tak ju to bolelo minimálne, po operácii hneď sedela, chodila.
Už keby ma uspali tak si ich isto nedám len vybrať, ale aj vymeniť za menšie.

romi

nanka
mna uz ani netrapi ,ci to bude boliet ,len aby som to mala za sebou.ano jazvy ma netrapia ,skor to ako tym utrpeli moje prsia .ja som sa na konzultacii pytala na zvecsenie vlastnym tukom,ale odbil ma ,ze to nieje pre mna.ja som chcela hlavne nech su neni take makke.nemusia byt velke.ale zase ta narkoza ,boze.

romi

menndy
mas pravdu ja viem treba dat sancu aj ja si hovorim ...dokonca som zacala chodit psychologicke ,aby som sa rozhodla spravne ci uz tak ,alebo onak.
...ale jedine co mi pomaha je pocit,ze ich dam von.ani pozityvne myslenie ani to ,ze sa pacia inym mi nepomaha.

...dokonca mi je neprijemne ked si ma neaky chlap obzera .nenosim uz skoro vobec vystrihy ,podprdu som si kupila minimizer :D.len aby som si ich co najmenej uvedomovala.

ja som vesela kopa ,optimista, ale od kedy ma toto trapi tak sa ma kazdy pyta co mi je a co sa mi stalo.totalna zmena .kamosky si myslia ,ze sa na ne hnevam...musim vysvetlovat .
...ale odkedy som si povedala ,ze pojdu von ,tak som trochu ozila.

nanka

romi,

ja ta tak velmi chapem, ze ani nevies ako :( mna tiez najviac mrzi to, ze som dala zbytocne zabrat mojmu telu a "poskodila" som si prsia. len mi nie je jasna jedna vec, a sice, ze preco to potom tym doktorom tak padne "zaťažko" ked ich chce niekto vybrat, alebo nejako inak riešit, ze nie je celkom spokojny. ja by som si to vsetko zaplatila. ja nehovorim, ze doktor urobil chybu, len ja sa s nimi nestotožním. psychika je silna vec a ja by som dala momentalne vsetko za to keby, sa dal vratit cas, alebo keby sa to dalo vsetko dat do povodneho stavu.
a neviete niekto, tie bolesti ked sa to vyberie su vacsie/mensie ako pri vložení alebo ako je to? nikde o tom nemozem nic najst.
a este romi,
tiez som sledovala toto forum a kocky v okoli, vsetky si to nesli vynachvalit a boli stastne a spokojne od zaciatku, a teraz ja mam taketo pocity, tak uz neviem co si mam mysliet o sebe :(

menndy

Kocky , ktore sa trapite neda mi to nezareagovat...je mi velmi luto co prezivate...neveim si predstavit pocity co mate... Ale skuste tomu dat este sancu... Skuste kustik pockat. Vsak oni ked sa usadia spadnu a pekne zmaknu... Ked ste uz tolko obetovali... Peniazky, starosti I bolesti... Naozaj vyskusajteee ... :(