Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

menndy

zoe23
dakujem krasne:) jasne ze som spokojna.:) len nostek na tej foto je 2 tyzdne po opke.. a teraz som mesiac.. a stale sa to vselijako tvaruje.:) tak sa tesim na celkovy vysledok.:) ale samozrejme ze sa velmi tesim

zoe23

Iveta84

no az teraz sa mi podarilo pozriet foto a musi povedat, ze dobre doktor vybral 350ml :) A sranda ze ta elipsovita baza implosu vobec nevyzera ako elipsa, skor naopak.

A ty mas ake pocity ked si sa 1.x videla? A dreny si ako zvladla? Ja sa ich dost bojim, preto sa to kazdej pytam.

Skecherska

Ahojte dievcata :)
Tak uz aj ja... :) Rozhodla som sa, ze si dam zvacsit prsia. V obdobi puberty som trpela na nedostatok zenskych hormonov, ale akosi sa to neriesilo (problemy s matkou atd, vyhovorky, ze som v poriadku..) Viem, ze neskoro, ale zacala som to riesit az tesne po dvadsiatke. Prsia mi vsak uz nenarastli, hoci trosku ano :) Priatel ma vsak dost od toho odhovara, vraj sa mu pacim taka aka som a hlavne sa boji, ze na dotyk uz nebudu take ako tie prirodzene. Preto by som sa chcela opytat vas, ktore mate silikony, aky je to pocit pre vas, ked sa ich dotykate a co vam hovoria vasi priatelia? :) Dakujeem

Iveta84

Dobre rano :)

Baby co ste po, chcem sa spytat. Ja teda nemam ani bolesti, o lavom prsku vobec neviem. Jedine co mozem ako obmedzujuce povedat, ze v pravom prsniku ma dost postipkava cely bok prsa. Nepicha, proste stipe. Ale nie je to ani rez, ani kde bol dren, je to bok prsnika... Mali ste aj vy?

MirusQa555

solnicka1
Ahoj nema boja:}}

Ja som tiez mala take problemy ako ty,ale vobec nelutuem ze som sla,teraz sa uz fakt iba vytesujem:}}
Tak nerob si z toho fakt nic,neboj vsetko bude dobre:}}

MirusQa555

assaabloy

No ja pri SNV:}}
On je fakt zlaty,mohla si si dat kludne aj skor:}}
Ja som mala uz tri tyzdne od konzultacie aj opku,takze super:}}
Mam sa uz super,tak som rada ze to uz nie je take zle:}}
A ty mas teda este dost cakania