Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nena1

menndy
jáááj, vadilo mi to prešívanie cez prsia. Bolo to pod tričkom viditeľné. Ale ináč boli fakt super, so zapínaním vzadu.

menndy

nena1
ok..:) skoda ze nie je ziaden obchod VS aj na sr... ja som ale videl NIKE celkom pekne.. a vyzerali aj pevne.. tak asi take nieco poskusam...

Nena1

menndy
ja nedám dopustiť na športové podprdy z Victoria Secret.
Aj keď ma s poštovným a clom vyšli draho. Ináč v galerke, čo mám foto bielej a čiernej podprdy, takej širšej a väčšej, tak to sú športové z Marks and Spencer. Boli celkom pohodlné, ale nekúpila som... To sú fotky z kabínky v obchode. Chodím, skúšam, fotím :-)

menndy

nena1
ale krasny je ten vrch.:) super tvar ma.:) no ja prosim ta uz so 5 kupila..:DD a kazda ma pomaly inu velkost..:D