Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Titten

Solnicka1,

mne obvodnna ked ma na sono posielala vravela, nech tam o augmentacii nehovorim.tak sa pytal, ci mam problemy, ale som vravela, ze nie len ze mi sono este nikdy nerobili, tak normalny chceck, co bola pravda. Ponadaval na gyndaka, ze ma ma posielat na sono pravidelnejsie

Luca123

solnicka1

nic si z toho prosim ta nerob. Ja ked som povedala co len niekomu, ze idem tak vsetci do mna rypali, ze nacooo a preco. A hrozne reagovali. Jediny, kto ma podrzal bol priatel, ktory povedal, ze mam svoje pekne ale pokial po tom tuzim, nech si to splnim. A som stastna a spokojna. Vsetci okolo, co mi nadavali doslova za to, tak ma chvalia a hovoria, ze je to super...
Tak nepocuvaj inych ale sama vies, c cches a co ta urobi stastnou :)

solnicka1

All
Baby dnes som bola na sone prsnikov a doky ze ci mam problem ze sa tak dozadujem sona. Ked som mu povedala ze chcem ist na opku tak skoro zo stolicky spadol, ze naco vraj ja uz len potrebujem silikony. Tak som taka znechutena ostala, ze baby co nemaju nulky asi na to nemaju narok. Ale ze mi to bez podprdy visi, to nevadi???

Luca123

Iveta84

to robi 1000% pooperacna. Ona nielen ze si v nej ako naha ale este aj dostatocne stahuje. Ja som tie prve dni uplne trpla, lebo vstci, ze ake to je male nejake a ked som ich rozbalila do podprdy alebo coilen naha do tricka, hned to bol rozdiel, takze urcite je to tou podprdou.

Baby,

inak dnes som uz ok. Asi zas gel zabral, tak to zatiala si nejdem riesit. Asi ako povedal lekar chvilkove bolesti trebars aj tyden do roka su v pohode pokial nie su teploty alebo zmeneny tvar

Iveta84

Ivetka58
A presne, vyzeraju uplne prirodzene. Ja ich mam este velmi tvrde a nepohnu sa ani o milimeter. Nechce sa mi verit ze toto sa moze zmenit :D

Iveta84

Ivetka58
Velmi pekne mas tie prsia, take akurat :) pre mna bolo max 350 ml a tie mi aj doktor dal.

Fashionisdrug
Profil ti robi vlastne ako vysoko ti bude trcat prso dopredu. Laicky povedane...

fashionisdrug

Iveta84
dakujem za odpoved. a operoval ta Cerven? ja netusim aky budem mat profil, to co znamena,ten rozmer?