Kolko % bab nerobi svojim priatelom vobec fajku?

Príspevok v téme: Kolko % bab nerobi svojim priatelom vobec fajku?
Thomasis

Ja len preto sa pytam ci som v tom sam......Otazka na baby. robievate to vsetky svojim chalanom???....a chalani?.robievaju vam to vase baby?....s priatelkou som pol roka.....nikdy to nerobila a ani nikdy jej to nebolo robene...a nechce ani jedno a ani druhe...a casto jej to nadrazam...........kedysi mi povedala ze nieje taka skusena...ale to s tym podla mna nema nic spolocne.....a nevie mi ani povedat dvovodo preco nece......iba mi hovori co raz pride to pride
----------------
Sexuológia / Urológia - www.zdravie.sk

ivica29

Ja som oral tiez robila a uz nerobim. Muz to chcel a ja som mu chcela urobit radost, aspon obcas. Myslela som si, ze tomu mozno pridem na chut. Ale nie. Nevzrusuje ma to a mne sa nechce predstierat. Moje vzrusenie kleslo vzdy k nule, ked som to robila, strasne som sa bala, ze sa mi vystrieka do pusy. Uz len z tej predstavy mi bolo na vracanie. Okrem toho ma fakt bolela pusa. Postupne som prestala a muz si zvykol. On mi tiez prestal robit oral a pred manzelstvom tvrdil, ze to robi strasne rad. Nielen baby prestanu robit oral, ked uz nemusia... samozrejme, cest vynimkam. A nase milovanie sa mi aj tak paci ovela viac nez "za mlada". Je take pokojnejsie, viac nehy nez sexu. Vlastne az teraz mozem povedat, se som s nasim intimnym zivotom spokojna. Som uvolnena a na 100% manzelovi doverujem, ze bude robit len to, co sa mi bude pacit. Myslim, ze ho milujem, celou bytostou.
Sex a milovanie nie je to iste. Oral je sex. Milovanie je milovanie.

time.

veerona, tak napr ja milujem robit oral muzovi/tak nerobim to hocikomu:)/, mna to vzrusuje, dokonca je to urcity druh predohry, sama to vyhladavam. A to pritom mne oral od praitela moc nerobi, radsej mamm ine praktiky. A to nie je ziadne hranie sa na nieco, proste ma to vzrusuje.

AdamKrt

veerona:

tak to Ta potom lutujem, ak mas k oralu takyto pristup. Je to jedna z najkrajsich, ak nie najkrajsia, technika pri milovani a patri medzi tie tazsie, ak sa ma robit poriadne. Ono je to ako v reklame na Kofolu - ked ho milujes, nie je co riesit.

Urcite techniky pri milovani si vyzaduju urcitu pripravu. Samozrejmostou je dobra hygiena a vona. Partner Ti bud vonia, alebo nie. Vona a chut je velmi ovplyvnena stravou, ale ciastocne i genetikou /feromony a podobne/. Dolezite je dobre umyt sa nielen vodou, ale trebars aj sprchovym gelom. Po KVALITNOM umyti mas uplne neutralnu, alebo prijemnu chut. Moze zaviesiet aj od daneho mydla,gelu. Naviac, chut sa da vylepsit tak, ze si das do ust nejaky ovocny cukrik, alebo potries dane miesto povedzme pikaom - vanilkove, kakaove, kokosove, ci si tam das jogurt, jahody, puding. Aj keby bol priatel akokolvek nechutny, ked si das nejaku silnu mentolku, si extra silnu haslerku, tak by si ho citit nemala.

Oral vyzaduje doveru a oddanost partnerovi. Nieco, co zvacsa clovek zacne robit preto, aby potesil partnera a ked dojde na to, ako to kvalitne urobit a aky ma za toho partnerka /ci partner/ pozitok, tak sa to cloveku zapaci. Napr. mne i priatelke sa to paci ovela, ale ovela viac nez klasicke milovanie a to si priatelka milovanie i predohry uzivame tak, ze ju dovediem az ona strieka :)

Zo zaciatku sa mi to zdalo tiez nic az take extra, ale cim to cloveku lepsie ide, tym viac sa mu to paci :) A ked naviac clovek uvid ten slasny vyraz, co to druhemu sposobuje... Asi je to o tom naucit sa viac davat a to otvara srdce druheho cloveka, aby sa tak isto snazil...

veerona

Peniskoo, ak robis babam oral, lebo to zboznujes, tak zasa nie si az taky dobraciskmo.
Aj ja som sa kedysi snazila obcas to muzovi urobit. Pred svadbou dost casto (podla mna :-) ), potom som to nechala. Nechapem, ako mozu niektore baby tvrdit, ako ich to rajcuje, ked fajcia. Podla mna sa len hraju na nejake sextigrice. Alebo sa v duchu tesia, ze sa s chlapom vymenia a ona si tiez uzije oral. To by som este chapala. Teraz je v mode byt nadrzana a multiorgasticka... Keby chlapi vedeli, kolko bab vrchol iba zahra...
Ja som oral robila len pre radost muza a nikdy som sa netvarila, ze som nejak nadsena. Aby vedel, ze to robim kvoli nemu, nie kvoli sebe. Aj ked si muz riadne vyumyval vtaka, stale zostaval pach koze na guliach - nic moc. Cuchnite si sami seba, pani. Riadne si posuchajte gule rukami a tie ocuchavajte. Okrem toho - kvapka lasky.. tiez nic moc.
Mala som predtym frajera, ktory mi strkal vtaka ku ksichtu. Akoze, aby som si ho zobrala do ust. Nenavidela som to. Okrem toho ma z fajcenia strasne boleli usta. Niekedy sa snazil zasunut mi ho hlbsie do ust, vtedy ma na na naplo na zvracanie, bolo to hnusne. Hovorila som mu, ze striekat do ust ani na tvar nechcem. Aj tak to obcas urobil. Normalne ma naplo. Strasne mi tym liezol na nervy. Uplne najviac som neznasala, ked sa rano zobudil prvy a zacal do mna strkat vtaka. Nebola som vzrusena a bolelo ma to. Bolo by mi milsie, keby si nato zaobstaral gumenu Ancu. A ani sa mi nechcelo pokracovat v sexe a dychat smrad z neumytych zubov. Skoncila som s nim, bol to des.

peniskooo

niron sakra tvoje tvrdenia a statusi su uplne pravdive a realne a mozem povedat je to tak ja som mal mnoho bab a maloktore to robily s chutou monzo jedna ostatne to robily preto ze ma milovali a chcela si ma ziskat a podobne a niektore len skusily po chvilke prehovaranie :D a ja ako najvatsi dobrak som dievcatam stale robil oral lebo ja to zboznujem heh :D ale najlepsie bolo to ked sa kocky spravily do 1 minuty som sa cudoval :D:D:D a potom boli take vhlke ze pr sexe som uz nic necitil len mazanie :D ale to som odbocil uz od temy sry :)

niron

Nedavno sme to s chlapmi prebrali.
- cca 10% bab to robi bez vacsich okolkov, snad vacsina z nich aj s potesenim
- cca 10-20% bab (cim starsie, tym menej) sa necha sem-tam ukecat, vacsina z nich preto, lebo chce tiez oral. Kopec zien sa radsej vzda oralu, aby nemuseli fjcit
- min. 75% zien to nerobi vobec, vacsina z nich to kedysi robila, ked si chceli chlapa ziskat (napr. pred manzelstvom), potom prestali

vierca

ciiiiii tak to ta ja inak lutujem ked tvoja priatelka oralne neuspokojuje...myslim ze 99,9% bab oralny sex "provozuje" :D ja osobne to milujem robit:D

nadpriemerny

oral je úžasná vec. Niekoľko žien sa mi to už pokúsilo urobiť, no vzhľadom k veľkosti to "celé" nevedia urobiť, a radšej si tú hrúbku vychutnajú a naskočia si. Stále však verím že nájdem aj takú čo má dosť skúsensotí na to aby ho vzala do pusy /hrtanu/ celého.