Chudnutie s BIO CLA

milan dudáš

www.milandudas.wbl.sk. Pozrite si moje nové fotografie na mojej stranke po troch rokoch po schudnutí.O niečo viacej vážim ale stále s relatívne dobrou postavou.Takto funguje BIO CLA.

petika77

Ahojte,tak ja mam s bio cla taketo skusenosti:pred maturou_vyska170cm 57kg kedze som od nervov len zrala po mature 61kg,vsetko sa mi nalepilo na zadok a na stehna,kupila som si bio cla,zacala jest kazdy den 4krat presne v tu istu dobubio cla s ranajkami aby zacalo ucinkovat hned rano a kazdy den som chodila hodinku cvicit taebo or si zabehat,SUPER ale fakt super sa mi podarilo vytvarovat postavu,takze to nie je len o tabletach ale k tomu AJ POHYB a ROZUMNE STRAVOVANIE,ale kazdopadne FAKT ZABRANIA JOJO EFEKTU.No zaciatku som citila vacsi hlad ak to tak tyzden vydrzite a potlacite budete cvicit tak postupne sa budete citit nabyte energiou.A to ze je to bio cla som si ista lebo ich berem zas a znova som hyperaktivna,ja odporucam vyskusat,len asi by si na to mali dat pozor ludia co maju daku metabolicku poruchu,or problem s pecenou ci oblickami to je jasne...P.S.odporucam ludom co chcu aj cvicit a necakaju ze si daju tablety a schudnu...vela energie Vam zela Petra

bebusyk

pre:"veravera" CLA (konjugovaná kyselina linolénová) je prírodná mastná kyselina, ktorá podľa objavov amerických vedcov môže signifikantne znížiť množstvo tuku v organizme a zvýšiť svalovú hmotu. CLA ovplyvňuje procesy, ktorými organizmus získava, uskladňuje a využíva energiu, pričom kalórie prednostne poskytuje na budovanie svalovej hmoty. CLA pomáha organizmu prednostne spaľovať tuky ako zdroj energie - odbúrava tukové bunky,vháňa ich do krvného riečiska, odkiaľ ich organizmus využíva ako prednostný zdroj energie pre denné aktivity organizmu.

marionnaud

mne sa schudnut podarilo, zatial len 8kil ale do 2 mesiacov max. 3 sa to podari určite každemu. ak je niekto ochotny vzdat sa sladkeho, vyprážaného, a polhodinku rano cvicit ( čo nie je vela kedže som to zvladla aj ja =) kludne mi môže napísať a velmi rada dam inštrukcie ako na to=) rozkosna168@azet.sk

15plastelinka15

da shudnut sa so sexsom???????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????

15plastelinka15

keti my uš napyšete ja čakam a nudym sa vela vela lebo kcem shudnut 20 kylo budem vašyt 50kilo lebo 55 minoz 20 je 50 ne ta dajte dejaku ratu na shutnutie ne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!