Chudnutie s BIO CLA

15plastelinka15

prosym o rada mam 15rokou mam 16o centymetra a važym 50 kylo hcela by so shudnut aspon pet kyl ale neviem jako,skušala som vela sexs ale nopomohlo potem som skušala vela prehanatlo ale tieš nepomohlo vela cvyčym a to tak že sex bycyklovanye behanie a nyč,papam velmy malo moje strava žradlo:::rano 3čokolada,DESITA:3rezne a zemiak OBBET:3čokolada,3rezen a ešte liker vaječny OLOVRAND: nestyham vteti mam vela sexs zo psykom dastim a rexsom a večera sexs pyvna flaša a 5 čokolada a 3 rezen a zemiak liker a vela vela FENOMLAXS PROSYM VAZ O OTBORNA RADA DAKUJEM

18 lipox

10 malych poharov,ale riedene vodou,vtom malom pohari je asi tak 2-3 polievkovich lyžic.Ked som pila ten ocot dovolila som si viac jest nie jak teraz 3 grahamove rožky a nič...Vtedy som sa snažila jest 5 krat denne v malych porciach-a zabralo to:ocot,cvičenie,5krat denne fakt som schudla tych 11kil,ale ked som to prestala dodržovat spät som ich pribrala (nepila som ocot,tak asi preto)Aj teraz chudnem s tym LIPOXALOMK a rožkami,ale ked na dietu zabudnem a zjem toho viac,čarovne aj za 1 den priberiem 1kilo...Liposukcia odsaju tuk,a ja si budem udržovat tu vahu,a nebudem si už krajat zo života,lebo som počula že diétami si človek odreže 5 rokov zo života..

RNG

10 poharikov octu!?! To treba len lyzicu pred jedlom na ciastocne potlacenie chuti....
1 kilo tuku je 7500 kcal(ziva vaha), 11 kil je 82500 Kcal, deleno 60 dnami je 1375 kcal denne extra.Tolko si musela zjest extra, aby si to pribrala naspat.To je vela grahamovych rozkov!
Nepovedz mi, ze si to pribrala "z luftu"!
Skutocne budes chudnut az vtedy, ked prestanes kaloricky tolko jest. Zda sa ze u teba je to v skrobovinach, aspon tak to naznacujes. A v rozsirenom zaludku.
Ten si musis postupne "zbehnut".
Nejedz nikdy do plna, jedz nizkokaloricke jedla(zeleniny, ovocia, chude maso). Jedz pomaly.
Tak sa ti mozno podari s trochou pomoci z doplnkov postupne schudnut.
Za hodinu intenzivneho cvicenia neodcvicis viac, nez 500 kcal-to su 2 suche rozky.....

RNG

10 poharikov octu!?! To treba len lyzicu pred jedlom na ciastocne potlacenie chuti....
1 kilo tuku je 7500 kcal(ziva vaha), 11 kil je 82500 Kcal, deleno 60 dnami je 1375 kcal denne extra.Tolko si musela zjest extra, aby si to pribrala naspat.To je vela grahamovych rozkov!
Nepovedz mi, ze si to pribrala "z luftu"!
Skutocne budes chudnut az vtedy, ked prestanes kaloricky tolko jest. Zda sa ze u teba je to v skrobovinach, aspon tak to naznacujes. A v rozsirenom zaludku.
Ten si musis postupne "zbehnut".
Nejedz nikdy do plna, jedz nizkokaloricke jedla(zeleniny, ovocia, chude maso). Jedz pomaly.
Tak sa ti mozno podari s trochou pomoci z doplnkov postupne schudnut.
Za hodinu intenzivneho cvicenia neodcvicis viac, nez 500 kcal-to su 2 suche rozky.....

18 lipox

jablčny ocot,no neviem,mne len vtedy zabral ked som ho pila asi 5-10 malych poharov denne,ale potom som s toho vracala a prestala som ho pit a zhodene kila som spät pribrala,t.j.mala som 65 zhodila som 11kil a po 2mesiacov som mala zas 65kg.Vela cvičim,jem 3grahamove rožky každy den plus lipoxal,a teraz dozviam že lipoxal je zly,preto sa pytam kolko stoji taka liposukcia...

RNG

Kazdy ocakava zazraky! Magicku pilulku!Liposukciu!(to teda je uz ale dobra hovadina-dorezat si zvnutra obrovske plochy tela, znicit cele velke oblasti len na to aby sa odtial vyrvalo par kil tuku, co naberies spat zachvilu, ked si nezmenis zivotospravu.)
Zatial riesenie je trochu v potlaceni chuti(jablcny ocot,hoodia gordonii, theobroma kakao, alfa lipoicka kyselina a zeleny caj),trochu zmenit stravu(zelenina viac, kaloricke veci a skroboviny menej), trochu v cviceni, trochu v doplnkoch(CLA, L-carnitin,), trochu v zvyseni metabolizmu(termogeneracia)

18 lipox

tak fain,tak čom mam robit? toto ne tamto nie tam mi už zostava len liposukcia,prosim vas kde robia lipsukciu v ktorom meste,a kolko stoji???????

RNG

Fenolax je prehanadlo s obsahom fenolftaleinu.
Ked ta prezenie, nemozes latky absorbovat tj chudnes a si podvyziveny.Fenolftalein naviac nici pecen.Neodporucam
Na Lipoxal nie je okrem reklamy nic -teda konkretne zlozenie neuvadza nikto.
To mi je podozrive uz samo o sebe. Ziadne data okolo zlych ucinkov, kontraindikacii atd.
Z toho dovodu teda by som ho automaticky nepouzival.
Co sa tyka povodnej temy;CLA(konjugovana linoleicka kyselina) tato sa kedysy nachadzala v mase a tuku volne pasuceho sa dobytka, dnes je jej len maly zlomok a je mnozstvo vyskumov ktore potvrdzuju, ze zvysenim prijmu CLA telo uklada menej tukov a viacej svalstva.
To neznamena, ze to pomoze niekomu zhodit mnozstvo kil, ale je to krok v spravnom smere.Kvalitne CLA by malo byt kazdemu uzitocne(specialna omega 3 kyselina)
Tuky sa daju dostat do obehu alebo emulzifikatormi alebo lipazamy(enzym na tuky).Tak sa maju moznost spalit. Samozrejme za urcitej aktivity, nie sami od seba....
Doplnky obsahujuce vela lecitinu alebo lecitin sam(cisty) pomaha takto chudnut.
Lipazy zatial na trhu na Slovensku nie su(ak ten Lipoxal ich neobsahuje nahodou)