Aloe vera - od koho kupit stavu?

Jarl Balgruf

Šťavu by som nekupoval, môže to byť alergén (pár zmámych má na AV alergiu, žiaľ), no na gél môžem odporučiť LR. Certifikát IASC má viacero firiem, no čo sa LR gélu týka, to som si preklepol aj ochutnal a kvalita je vysoká.

RNG

Vymrazeny koncentrat 200:1 zo Swansonvitamins.com neobsahuje ziadne zahystyjuce mikrovlakniny, ale obsahuje neporusene vsetky vzacne sacharidy a enzymy, skor tak, ako v cerstvej aloe vera stave/gele.
Ine produkty musia byt pasteizovane alebo konzervovane chemicky, aby sa ich obsah nepokazil. Vymrazeny aloe vera prasok nepodlieha skaze, takze pokial je drzany v suchu sa nekazi.
A podla percent je to 20 000 % aloe vera(tj 200:1 koncentrat)Akurat v niom chyba ta voda a mikrovlakniny, co z neho robia zele.
A chybaju aj samozrejme znicene sacharidy teplom a konzervanty.

Maja85

Ahojte. Presne tak, prirodne aloe vera je gel a nie tekutina. A vzdy si dobre pozrite aky obsah samotneho gelu kupovany vyrobok obsahuje. Mamina kupuje vyrobky Forever Living Products. Ich gel ma obsahuje az 96 % cisteho aloe. Podrobny popis najdete napriklad tu: -odkaz odstránený-
Urcite nekupujte ziadne drahe mineralky alebo potraviny s prichutou aloe, to ziadny ucinok nema. Iba chut. :)))

RNG

Daleko najviac hodnot aloe vera sa zachovava pri rychlom suseni za mrazu. Ziadny tekuty vyrobok nemoze bez konzervacie a "stabilizacie" tj znicenia rozkladnych enzymov mat trvanlivost niekolko mesiacov.
Naviac za mrazu okamzite suseny aloa gel cerstvo vytazeny je aj ovela lacnejsi na obsah.A uplne stabilny, pokial nenavlhne.
Vsetky rozne konkurencne rekamy na rozne tekute aloe vyrobky su tu uvedene len na oklamanie zakaznika.
Clenov IASC je hromada, tak isto roznych vyrobkov z aloe vera.
www.iasc.org
A distributorov este ovela viac, takze si clovek moze vybrat .A dnes nie je problem objednavat vyrobky z celeho sveta, bez potreby ist cez pyramidove schemy distribucie a platit za to nemozne ceny.

itta

Veď ten kto by ho mal najlepšie poznať je predajca:či nie?Aloe vera gel,určite gel ,žiadna šťava,ale každému poradím kto sa nevyzná,pýtajte si technológiu spracovania a stabilizácie,toto je najhlavnejšie,žiadny prášok rozrobený vo vode,takže míňajte svoje peniaze za naozaj kvalitné ,širokospektrálné,s účinkom samozrejme nie vedľajším,berte to ako výživu a od firmy kde ho možu užívať tehotné,detičky a vlastne všetci bez prestávky a hlavne kvalita nie je nikdy lacná....

bubacikova

Najlepšie je pozrieť obal ake certifikáty výrobok dostal. A potom zloženie pokiaľ je na prvom mieste aloe vera a aspoň 90% tak je to ok,ale pozor na E konzervanty. Ja som vyskúšala veľa gelov na pitie ale najviac konzistenciou a chuťou a celkovo čistotou mi vyhovuje forever. Nielen na pitie ale aj iné prípravky na pokožku. Ja k doktorom už ani nechodím, vždy vám dajú kopu somarin ktoré ani nezaberaju a zabíjajú vás zvnútra. Vo firme predajom výrobkov si aj pekne zarobím a neplatia sa žiadne vstupné poplatky ako to tu niekto písal a nejakej firme. Veď predsa idem prezentovať ich výrobky tak prečo by som im mala platiť? Od takých ruky preč.:-)

modracik

Kvalitne aloe vera ma nielen certifikaty kvality,ale opytajte sa na pecate najvyssej kvality a CISTOTY vyrobku ,t.j. ze neobsahuje chemicke konzervanty, ze je lisovany za studena.Dolezite su zidovska pecat"koser" a islamska pecat "halal".Toto bolo pre mna dolezite a preto som si aloe vera/aj ine produkty na prirodnej baze/zvolila od XY spolocnosti.Mozno, ze pomoze aj z LR ci inej firmy, ak nemas zdravotne problemy a chces len na prevenciu.Ja som vyskusala mnoho,ale bolo to len o peniazoch...vzdy sa mi problemy vratili.A prave preto som verna uz 6rokov nemenovanej spolocnosti.Treba skusit,vlastnu skusenost Vam nikto nevezme.Viac info, ak chcete, tak cez meil rada poskytnem./klikni na modracik/