Aloe vera - od koho kupit stavu?

PeterPanko

Dobrý deň prosím vás ja som sa pýtal na aloe vera u nas v lekárni, povedali že oni to nedržia, v bioobchode tiež nič, kde saaakriš to mám teda kúpiť?!

0vecka

neviem ako to funguje vo svajciarsku ale ocividne tam maju poistovnu ktora ma len 80 poistencov...ak je to tak ako hovoris tak je tu obrovska diera na trhu podnikania ktoru moze kazdy vyuzit

(netusim co treba na to aby som si mohol otvorit poistovnu ale ked sa im to oplati s 80timi poistencami....)

www.20min.ch

0vecka

2 RNG napr v nemecku existuje skoro 200 poistovni z toho 46 je pre 10% ludi. ty xces povedat ze vsetky poistovne su do toho zapletene?

www.1a.net

RNG

Ovecka do medickeho monopolu patri farmacia, lekari, nemoznice, vyrobcovia zdravotnyc zariadeni ale v prvom rade poistovne
Skoro vsetky peniaze lekarom nemozniciam, farmacii a vyrobcom medickych zariadeni prechadzxaju cez poistovne, ktore vyplacaju asi 40% toho, co od ludi a od statu vyberu ako platenie za poistky
Takze im najviac zalezil abu bol co najvacsi obrat v medicine, lebo z neho maju svoj levi podiel.
Pricom pre zdravie neurobia nic,prave naopak podporuju co najdrahsie metody liecenia alebo dokonca metody co udrzuju ludi neustale chorych.

0vecka

2 RNG ty stale hovoris o farmalobby ale preco nehovoris o poistovniach napr v nemecku sa mozes poistit sukromne co ta vecsinou vide lacnejsie ako statne (zalezi kolko zarabas).. ak je to tak ako hovoris preco ti ta poistovna neznizi poistne napr z 300 na 200 ak budes kazdy den brat nejake tie doplnky takze budes menej chory a budes tu poistovnu aj menej stat? a tu sa bavime o sukromnych firmach..

Zuzana Milic

Ahoj! Tiez som uz dlho chcela kupit aloe vera stavu ci gel, no stale som si nebola ista kvalitou. Jedna kamoska mi ale nedavno odporucila tuto stranku: -odkaz odstránený- a mozem ju posuvat dalej, pretoze gel je naozaj skvely, dodanie bolo rychle, takze ak chces kupovat cez net, urcite to skus ;)

RNG

Nuz ked som bol este celkom maly, moja mama mala aloe vera v kvetinaci a zakazdym ked sa popalila, tak si okamzite odlomila stvol a natierala si nim popaleninu. Tak sa jej ovela rychlejsie zahojila.
Takze odvtedy ja ziadne ine dokazy nepotrebujem, hoci je na to dnes uz tisice lekarskych studii.Ale kedze sa jedna o latku prirodnu, nepatentovatelnu, farmacia o nu nema zaujem a nikto nebude platit za to, aby sa to uznalo za liek, keby sa to aj dalo spravit, co je dost pochybne, kedze schvaslovasnie kontorluje lekarsky a farmaceuticky monopol a nic prirodne im do ich ekonomie nesedi.

gadea

- Odkaz odstránený -

- Odkaz odstránený -

o ucinkoch aloe vera:
gadeapharmacy.eu

ucinky nemozno vseobecne verifikovat a tym padom zovseobecnovat. zavisi to predovsetkym od indiviualneho stavu a pristupu. samotny vyzivovy doplnok vsak u mnohych skutocne zaznamenal priaznive ucinky. najma pri cisteni organizmu.