Aloe vera - od koho kupit stavu?

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

maminaveronika

Dobrý večer, zaoberám sa zdravým životným štýlom a všetkým okolo toho :-) Máme kopec zdravých produktov a samozrejme aj aloe. Troška Vám ho priblížim :-) Lebo ozaj nie je jedno,aké aloe si kúpite :-)
Náš Bylinný nápoj z Aloe obsahuje 40 % šťavu z Aloe Vera listov a 13,5 g výťažok z kvetov Harmančeku.
Nejedná sa teda o obyčajnú Aloe zmes ako u iných značiek (pomleté celé Aloe aj s odpadom) ale o koncentrovaný gél resp. šťavu výhradne z najkvalitnejších listov aloe.
Našu spoločnosť vedie tím svetovo uznávaných výživových a vedeckých poradcov, ktorí sa podieľajú na našich produktoch vývoji a testovaniu. Zabezpečujú tiež, aby nové výrobky boli najvyššej kvality a obsahovali najlepšie prísady.
Náš výrobný proces:
Rastlinám Aloe sa najlepšie darí v suchom podnebí. V ich listoch, stonkách a koreňoch si rastlinka skladuje vodu. Aj keď sú pôvodom z Afriky, väčšina Aloe v našich produktoch pochádza z Mexika, kde máme vlastné kontrolované plantáže.
Aloe poľnohospodári používajú výhradne mladé listy aloe, ktoré sú medzi 20 až 31 cm vysoké. Následne trvá 18 až 24 mesiacov kým sú tieto mladé listy Aloe úplne zrelé. Ako väčšina plodín aj Aloe je vysadená v radoch. Rastliny sú oddelené od seba 31 centimetrov. Na 4 km² pôdy rastie približne 5 000 rastlín Aloe. Rastliny Aloe rastú až do výšky 24-39 centimetrov. Ich kvety rastú v lete a ich končeky majú tvar hrotu, ktoré môže dosiahnuť výšku až 85 cm a majú žlté tubulárne (valcovité) plátky.
Listy rastliny Aloe sú zbierané dva krát za rok, pričom z jednej rastliny je odrezaných maximálne šesť listov počas každého zberu. Po ručnom zbere Aloe listov sa mechanicky extrahujú do tzv. Aloe filé (plátky). Filé (plátky) sú následne spracovávané na vytvorenie konečnej podoby Aloe gélu, ktorý sa používa do nášho Aloe koncentrátu a iných produktov z Aloe.
Od samotného rastu až do konečného štádia prebieha neustála kontrola kvality – kvality pôdy, kvalita korienkov, listov, celková kontrola, zavlažovanie, zrelosť atď…
Počas spracovania sa Aloe očistí od všetkých nebezpečných látok, ktoré zapríčiňujú napr. kyslé dažde, ktorým nieje možné predísť. Naši zamestnanci disponujú najnovším vybavením a systémom kontroly kvality v priebehu celého výrobného procesu a tým nám pomáhajú aby každý produkt spĺňal normy kvality spoločnosti.
Ak chcete vedieť viac, napíšte alebo sa pridajte k nám a so všetkým poradím :-) : www.facebook.com

Norbi FLP

Dobrý deň.Odporúčam Aloe od firmy Forever.Keďže ide o korektnu americkú spoločnosť so 40 ročným zázemím ktorej ide o zachovanie si dobrého mena, samotná firma odporúča nákup produktov cez oficiálnu stránku resp predajňu a nie cez hocijaké webshopy. Registrovaní distribútori, akým som aj ja, vám radi pomôžu a poradia, aké produkty vybrať a ako nakúpiť, ako využiť možnosť nákupu so zľavou, čo firma ponúka. V prípade otázok sa teda kľudne na mňa obráťte.
norbi.nemeth001@gmail.com

aliwom

Aloe vera:
-odkaz odstránený-
ucinky nemozno vseobecne verifikovat a tym padom zovseobecnovat. zavisi to predovsetkym od indiviualneho stavu a pristupu. samotny vyzivovy doplnok vsak u mnohych skutocne zaznamenal priaznive ucinky. najma pri cisteni organizmu.

Peter Grnac

Dávam sem link na litrové balenia Aloe vera, prosím vyberte ktorý znich je kvalitný a dajte sem naň link, ďakujem.
www.heureka.sk

PeterPanko

Patriciaz ďakujem za tip :) Ivka1 vieš len je ťažké vybrať keď sa do toho až tak nevyznáš, ale budem sa snažiť riadiť tvojimi radami :)

Ivka 1

Nuž výrobcov Aloe Vera Gélu je ako maku . Je potrebné vyberať kvalitné aloe , bez chemických konzervačných látok . O aloe a jeho účinky sa zaujímam už viac ako dvanásť rokov . Vyskúšala som kadečo . Stačí si zadať do vyhľadávača google a vynorí sa Vám veľmi veľa Aloe predajcov - ale ak môžem odporučiť nenechajte sa ovplyvniť nízkou cenou hoci ani predražené aloe nie je zárukou kvality. Hľadajte firmy, ktoré popisujú spôsob pestovania aloe vera , spracovanie , zloženie , spôsob konzervácie a certifikáty kvality. Snažte sa o produkte dozvedieť čo najviac informácii .

RNG

Uvediem to aj sem, aby ste videli, ako to lekarska mafia robi pri zamlcovani vedomosti okolo liecenia inac, nez je im to financne najvyhodnejsie

www.rexvox.com

patriciaz

Ja si zvyknem objednávať vždy niekde z netu, teraz som si objednavala na e-shope biocare a mali tam celkom pekný výber aj iných tak som si zobrala ešte aj nejakú z arónie a čiernej bazy alebo niečo také, tak to skúste kuk :)