Aloe vera - od koho kupit stavu?

radca

Ja preháňadlo nepotrebujem, len som mal na mysli, že list Aloe Vera je potrebné zbaviť zelenej šupky, v ktorej sa nachádza aj aloín, ktorý pôsobí ako preháňadlo a preto je potrebné opatrne sa zbavovať šupky, aby Vás potom nepreháňalo, pokiaľ budete tento nestabilizovaný gel piť.

radca

Aj to je riešenie, ale Aloe má pri raste v prírode všetko, čo potrebuje. Rastie predsa v určitých klimatických podmienkach, ktoré asi ťažko v byte dokážeš zabezpečiť a listy Aloe sa zbierajú v určitých rokoch života rastliny, potom tzv. filetovanie listov si neviem dobre predstaviť ň, aby sa tam nedostal aloín, ktorý pôsobí ako preháňadlo.

hammel

Ľudia majte rozum radšej si kúpte aloe vera rastlinu a tak budete z nej odtrhovať listy a máte to neuveriteľne lacnejšie a kvalitnejšie a nie to čo je napísané 100% aloe vera a k tomu doliata voda. Kúpte si aloe vera rastlinku a môžte si ju aj rozmnožiť, to je tak ťažké???

zdravie14

Nemusite byt distributori aby ste mali produkty od FLP lacnejsie, staci sa zaregistrovat a byt iba uzivatel, podmienkou registracie je vyplnenie registracnej prihlasky a objednat tovar. Hodnota minimalnej objednavky je 60€, mozes si vsak vybrat produkty podla potreby.(www.aloepriroda.com)Neplati sa ziadny registracny a ani udrziavaci poplatok. Rovnako nie su povinne ani opakovane objednavky.

radca

Len škoda, že ten gel od FLP je dosť drahý pre nedistribútorov. Inak čo sa týka kvality, tak je pravda, že na Slovensku sú asi len tri spoločnosti, ktoré sú aj v IASC a pôsobia tu.

radomeer

Vyrobcov je vela, ale kvality je malo. Ako vychodisko by som bral vyrobok aspon s nejakym medzinarodnym certifikatom. Urcite nie celolistovy produkt a ak je na nejakom napisane, ze 100%, tak je to samozrejme blbost. Vyrobok by mal byt v tmavej neprehladnej flasi, mal by obsahovat co najmenej konzervacnych latok a aj tie by som preferoval z prirodnych latok a nie syntetika. Neochuteny aloe vera gel je nepriehladny, zltkavej farby, husty rosolovitej konzistencie horkokyslej chuti. Treba si vybrat vyrobcu co ma vlastne plantaze, vlastny laboratorny vyskum, vlasnu vyrobu a vlastnu distribucnu siet. jedine tak budete mat zarucenu kvalitu po vsetkych strankach. Tieto poziadavky splnuje pre mna iba jedna firma na svete. Najvacsi producent aloe vera na svete s 33 rocnou tradiciou FLP. Suroviny od neho nakupuju aj uz vyssie spomenute spolocnosti, co vsak do toho pridavaju ony to uz nevie nikto. Je zaujimave, ze dokonca kopiruju aj nazvy produktov. Za FLP hovoria cisla : 9,5 mil distributorov, 50 mil zakaznikov, 6000 zamestnancov, obchodne zastupenia v 145 krajinach sveta, najvacsie plantaze na svete, 33 rocne skusenosti, prva spolocnost, ktora ziskala certifikat IASC.

Viac info na
www.aloeveragarden.com

stranka je sice v anglictine, ale da sa vybrat aj slovensky jazyk

ble

ja neviem presne aku znacku mam...ak chcete napisem vam potom len sa mi teraz uz nechce ist pozriet..ale je to fakt hnusne...je to cisty vytzok z aloe a brusnic...a mam to koli mocovym cestam atd. je to taka mala flasticka (mozno ani nie liter) a stalo to tusim okolo 25 eur...tak sa to snazim pit...ale vzdy to musim zapit nejakou sladko vodou..lebo je to fakt hnusne :D...

alica89

Ja nakupujem stavy Aloe vera Esi na www.biobody.sk , lebo ich povazujem za najlepsie na trhu.Pri kupe aloe stavy si treba vsimnit z akeho druhu Aloe je stava vyrobena (najlepsia je Aloe Barbadensis Miller) a v akej koncentracii.

radomil

Na trhu je velmi velke mnozstvo AV stiav ale ked sa v tejto problematike clovek nevyzna, nieje vobec lahke najst ten spravny produkt.
Kvalita AV zalezi od velmi vela faktorov, a od toho zalezi aj konecny ucinok AV gelu (na vnutorne pouzitie).
Najlepsi je druh Barbadensis Muller. Rastlina by mala mat pri zbere minimalne 2 a pol roka, dlzka listov by mala byt viac ako 60 cm, mala by byt spracovana rucne atd...
V pripade zaujmu mi napiste na Email poradim Vam, ako si treba vybrat spravny AV gel.