Aloe vera - od koho kupit stavu?

kostička

Už som vyskúšala veľa druhov aloe,mala som veľké problémy so zápchou.Pomohlo mi až aloe z HB.
Poradím 0907 784 064
wellnessst@gmail.com

mamUškamjfs

ja som si kupila kvet Aloe Vera.trošku si odstrihneš a prikladaš na rany,popaleniny a velmi skoro sa zahoji...polievat ho netreba a už ho mam skoro rok,iba raz som ho poliala.
odporučam všetkym...

030865

pouzivam aloe od LR a najviac ma potesilo,ze isli s cenami na úroven Nemcov a od leta ho kupujem za 28euro za liter kvalitneho gelu,nie stavy!!! ale je najcistejsie a velmi mi pomohlo.

simka111

ja mam teraz aloe napoj aj sprej s aloe on je urceny na vsetko-popaleniny,odreniny,akne,psoriaza a na vsetky domace poranienia...
Ten napoj pijem 3 krat denne 30 min. pred jedlom s je urceny na presistenie criev a zaludka.. a vola sa Aloe first

joni_

Caprik zabudol si este na jednu firmu Forever, ktora ma kvalitne aloe a tusim najvacsi podiel pestovanych rastlin barbadensis na svete

Caprik

Tak ludia ja stym robim uz cez 5 rokov a mam bhate skusenosti. Na slovensku su dve firmi ktore maju ozaj top aloe. 1. Aloe je viac druhou. Najlepsou, teda takym mercedesom medzi aloe je aloe vera barbadensis müller 2. uz ako tu nietori pisali treba aby mala ceritfikat IASC (da sa skontorlovat na stranke www.iasc.org)a druhy institut Kuhlmann alebo fresenius institut. 3. koncenracia. Vela firiem uvadza 100% stava. Ano maju pravdu je to 100%, len stava znamena ze je to 40% gel. Cize potrebne je aby bolo pisane ze je to gel a ten kolko je percentny. A somozrejme kto pise ze ma 100% gel trepe pretoze samotna rastlina obsahuje vodu tak je nemozne sparvit nieco 100% a nehovoriac otom ze podla zakona je tereba pridavat aspon dake konzervanty. No a nazaver na Slovensku su dve firmy s ozaj kvalitnym aloe a to je to LR health & beauty systems(nevyhodou su ceny vysoke) a NWA zacinajuca od 1.10.2010( Ma identicke vyrobky s trosku vacsim obsahom aloe na niektorych vyrobkoch a hlavne je za naozaj dobre ceny). Ak by mal niekto dake otazky kludne mi napiste na mail, rad odpoviem. Mam naozaj bohate skusenosti s rakoviknou, zapalmi a xxx chorobami. PS: niekto hore pisal ze treba minimalne jednu vlasu na videnie dakych ucinkou. Musim to poopravit. Zakladna kura su 3 flase aby bolo daco vidno. A pri vela pripadoch je to tak ze to treba pis uz stlale. A dalsi priklad pokial sa jedna o alergiu daku tak zo skusennosti 9 flias kym bol vidiet daky vysledok (Ale na druhu stranu lekari stym nepomohly celych 15 rokov a v niektorych pripadoch este aj viac).

joni_

dregrt pozerala som na tej stranke aloe koncetrat a podla popisu 0,5 litra staci na jeden mesiac, to sa mi nepozdava, lebo ja pijem kvalitny gel od inej firmy a spotrebujem skoro 2 litre na mesiac, aby to malo ucinnost, pol litra mesacne je mozno tak na prevenciu ale na riesenie zavaznych problemov, no neviem...
v com konkretne tebe pomohol aloe koncentrat a v akom davkovani?

radca

Moja rada: pozri si stránku iasc.org ,kde nájdeš výrobcov produktov z Aloe Vera. Je pravda, že veľa produktov sa pýši certifikátom od IASC, ale nie sú to pestovatelia a ani výrobcovia, len si od niekoho, čo má certifikát kupujú Aloe, ale čo s tým už oni robia ako to riedia a pod. nepovedia. Aloe Vera by mal mať konzistenciu gelu (hustota ako olej, napr.) a nie ako voda. Ako som už spomenul, musia mať certifikát IASC, niektoré majú aj certifikáciu Fresenius a Institut Kuhlmann. Daj si na tom záležať, aby si zbytočne neinvestovala.