Sedatif PC

Príspevok v téme: Sedatif PC
úzkostlivá

Ahojte, v poslednej dobe som skrz roboty dosť vyčerpaná, občas mám pocit, že už nevydržím takto ťahať, niekedy sa samovoľne rozplačem... možno to niekto pozná. Len by som sa chcela spýtať. Už dávnejšie som brala Sedatif PC. Rok som ho nebrala, ale teraz, ked mám také stavy, tak si ho dávam. 3x denne dve tabletky, tak ako píšu v príbalovom letáku. Len mi nevie niekto poradiť, ako dlho sa môže takýto homeopatický liek užívať? Určite ho nechcem užívať nejak extra dlhodobo, len pokým neprejde hektické obdobie.Ďakujem

Súvisiaci obsah

glaveee

Antidepresíva bez predpisu - iherb.co Účinek se dostavil už po několika málo dnech - lepší nálada, chuť do života, klidnější spánek a usínání. Určitě pomůže v těžším období na blbou náladu a mírné deprese. Mne pomohlo toto

Qwer1234

Neviem potvrdiť účinnosť lieku sedtif pc, jem ho ako cukríky zjem naraz aj 10 tabliet, možno má placebo efekt, myslím si že homeopatiká nemajú nejaké účinky.

corious

Ahojte, tiež mám skúsenosti s používaním sedativ PC. Výhoda je, že je to homeopatikum a je nenávykový. Avšak mne osobne vôbec nepomohol. A to som v zúfalstve, keďže som zo stresu nevedela zaspať, zjedla určite viac než je povolená dávka. Ale súhlasím, že ak zaberá, tak netreba riešiť lieky na predpis, pretože tie sú návykové a majú veľa vedľajších účinkov

tetuska

Ahoj, pripájam sa do tejto diskusie - tiež som čítala, že homeopatiká sú na nič.. Ale ja som Sedatif užívala pred štátnicami a ešte deň pred nimi som bola schopná sa učiť. Teraz mám dosť úzkostné stavy, som precitlivelá a mám poruchy spánku, tak som si ho nasadila. Je pravda, že keď sa užíva podľa návodu je to trošku drahšií, ale pre ten klud to stojí za to. Ja ho teda na základe vlastnej skúsenosti odporúčam.

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

Lizatko

Psycholog je pi........vina cvakam vela penazi za nic ........polozila som zvaznu otazku psyhologicke odpoved a dala mi scestnu odpoved a potom ze preco ludia pachaju sebevrazdy ani sa necudujem Jakubovovu vobec neoporucam

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.