Sedatif PC

Príspevok v téme: Sedatif PC
úzkostlivá

Ahojte, v poslednej dobe som skrz roboty dosť vyčerpaná, občas mám pocit, že už nevydržím takto ťahať, niekedy sa samovoľne rozplačem... možno to niekto pozná. Len by som sa chcela spýtať. Už dávnejšie som brala Sedatif PC. Rok som ho nebrala, ale teraz, ked mám také stavy, tak si ho dávam. 3x denne dve tabletky, tak ako píšu v príbalovom letáku. Len mi nevie niekto poradiť, ako dlho sa môže takýto homeopatický liek užívať? Určite ho nechcem užívať nejak extra dlhodobo, len pokým neprejde hektické obdobie.Ďakujem

Súvisiaci obsah

Iiiii

Aj ja som sa bol opýtať pani v Apotieke, či je tento liek dobrý. Začala mi o ňom rozprávať, tak som ju počúval, ale postupne ako rozprávala, tak postupne som badal, že začína zaspávať. Keď dopovedala tretiu vetu, tak úplne zaspala. Ja som tam stál a čakal som na to, kedy sa prebudí, ale ona sa neprebudila. Potom prišla jej kolegyňa, dala mi kartičku a len mi povedala: pss, pss. Tak som odišiel:-(

renqqa

Pokiaľ viem, prvotný cieľ homeopatík nie je liečiť, ale naštartovať organizmus, aby sa liečil sám. Čiže nejde o potláčanie príznakov, ale o to, aby telo vyliečilo príčinu. A keďže nie sme všetci rovnakí, nezaberá rovnaký liek každému.

sarpalinka

Sedatif som vyskúšala ale je to slabé a nemá sa to dlho užívať ako každé homeopatikum, lebo potom to sposobuje skor opak, čiže to vráti tie problémy naspet. Mňa naštartovala krátkodobá liečba u Albertovej. Netrvalo to ani tak dlho asi za dva mesiace som sa dostala zase do formy. Albertova robi aj homeopatiu ale mne ju nedala. Ale pýtala sa či som brala homeopatiká.

Mišiatko-31

ahojte , chcem sa opytat , ma niekto a tym skusenosti ale asi viaceri kedze otom ousete , ja som chcela sa opytat este ze je to dobre aj ked nemozem spavat poruchy spanku , proste nemozem spavat a ked som si citala sedatif pc tak to tam bolo napisane , ja sa chcem len informovat ...
a ze dokedy sa to moze uzivat ?
dakujem silno moc za infprmaciu , a za skoru odpoved

luciano

Mne sedatif pomohol pri abstinenčných príznakoch z liekov. Na to som však musel užiť vysoké dávky - 20 tabletiek naraz. Pri nižších dávkach to účinok nemá.

sever

Ďalšia sra cka na trhu, ktorá nikomu nepomoze ani neuskodi. Len farmako farmy na tom dobre zarobia.Niet nad dobrý bylinkový caj. Vsetko je na webe.

tulena28

Dada 28, tú učiteľku nech vyhodia láskavo, keď si nevie dať rady s deťmi, alebo aspoň nech ťa neposiela ku doktorke ktorá jej da utlmováky, ale ku psychologovi zvyčajne sú tieto problémy podnietené nejakou skúsenosťou a ked sa príde na to o čo ide zvyčajne to vymizne aj samo ... nechcem ťa nútiť ale lieky sú len dočasná voľba, nie niečo trvlaé učiteľka bude spokojná ale dieťa a t asi moc nie, naozaj skús toho psychologa ak to nepomôže tak potom až lieky ...

dada28

dobry den.mam otazku.moja dcera zacala chodit do skolky a hned na cely den,uz su to 3tyzdne a este si nejak nezvikla tam spat,ucitelka mi tvrdi ze hodinu place ale ze to je neskutocny plac a ze potom od unavy zaspi,poradila mi ist za dr.dnes som jej volala a kazala mi nech jej dam sirup sedatif PC.mate z tim skusenosti u deti ze ci to zabera alebo nie.

LM415

Homeopatika pouzivam uz dlhe roky a nemozem povedat, ze ide o placebo. Treba totiz predpisat presne liek, ktory na cloveka "sadne", na ten isty problem budu rozlicni ludia brat rozlicne homeopatika. Je dolezite konzultovat to s odbornikom. Typ Sedatif PC ma siroky zaber a preto asi nema velky ucinok. Z vlastnej skusenosti, tiez som ho vyskusala len tak na vlastnu past. A nic... Naopak, jeden homeopaticky liek (15CH, teda velmi zriedeny) mi do troch mesiacov upravil funkciu stitnej zlazy a to napriek tomu, ze som v jeho ucinok vobec neverila.