Sedatif PC

Príspevok v téme: Sedatif PC
úzkostlivá

Ahojte, v poslednej dobe som skrz roboty dosť vyčerpaná, občas mám pocit, že už nevydržím takto ťahať, niekedy sa samovoľne rozplačem... možno to niekto pozná. Len by som sa chcela spýtať. Už dávnejšie som brala Sedatif PC. Rok som ho nebrala, ale teraz, ked mám také stavy, tak si ho dávam. 3x denne dve tabletky, tak ako píšu v príbalovom letáku. Len mi nevie niekto poradiť, ako dlho sa môže takýto homeopatický liek užívať? Určite ho nechcem užívať nejak extra dlhodobo, len pokým neprejde hektické obdobie.Ďakujem

Súvisiaci obsah

IvanBA

Nevyspata-Možno nemaju účinok,lebo tvoj problem príčiny nespavosti sa zhoršuje. Mala by si ho najsť a riešiť.

úzkostlivá

Brala som istý čas aj antidepresíva, možno 2 mesiace, volali sa nejak na E..., nemôžem si spomenúť na názov.
Mne pomohli, brala som ich presne takto pred rokom

123456

keby ta malo dlhodobe uzivanie nejako ohrozit, myslim, ze by tuto informaciu nezabudli dat do letaku :) navyse tieto homeopaticke lieky nebyvaju ani navykove ako ta chemia, co by ti predpisal doktor

123456

na antikoncepciu vplyva z tych rastlinnych veci len lubovnik bodkovany pokial viem... myslim, ze znizuje ucinok...

123456

brala som to... ale skor len vecer, nech sa mi lepsie spi... aj otec a brat to isty cas brali... su to homeopatika - lieky z rastlin jednoducho povedane... na letaku nie je nic o dlhodobom uzivani, tak sa neboj... ale ved ty sama pises, ze to nechces brat dlhodobo, tak naco to chces vediet?

úzkostlivá

michal-Ba
ďakujem:)a myslíš, že by nemalo vadiť ked užívam antikoncepciu? Nemalo by sa to vylučovať?