Sedatif PC

Príspevok v téme: Sedatif PC
úzkostlivá

Ahojte, v poslednej dobe som skrz roboty dosť vyčerpaná, občas mám pocit, že už nevydržím takto ťahať, niekedy sa samovoľne rozplačem... možno to niekto pozná. Len by som sa chcela spýtať. Už dávnejšie som brala Sedatif PC. Rok som ho nebrala, ale teraz, ked mám také stavy, tak si ho dávam. 3x denne dve tabletky, tak ako píšu v príbalovom letáku. Len mi nevie niekto poradiť, ako dlho sa môže takýto homeopatický liek užívať? Určite ho nechcem užívať nejak extra dlhodobo, len pokým neprejde hektické obdobie.Ďakujem

Súvisiaci obsah

Ruthyie

Ahoj,
Ja som ho začala brať kvôli stresu zo statnic, a v odporúčanej dávke nepomáhal, tak si stále dám hrsť tabletiek namiesto dvoch a to ma ukľudní.

daniellafinancia

Sme inštitúciou, ktorá poskytuje finančnú pomoc všetkým mimoriadnym ľuďom a potrebám peňazí, čestným ľuďom, ktorí skutočne potrebujú. Ponúkame úvery od roku 2000 do 7 000 000 €. Pre všetkých ich môžete kontaktovať v akejkoľvek dôvere v našom e-maile: daniellafinancia@gmail.com alebo whatsapp: 001-484-831-7681
daniellafinanzia.over-blog.com
Ďakujeme vám za pochopenie.

Daniellla

ahojte sedativ PC odporúčam, chodím k psychológovi, antidepresíva brať nechcem myslím si ,že ich v mojom stave nepotrebujem taktiež si to myslí psychológ. Boli mi odporúčené - vitamín B, magnesium, saframyl brala som aj persen ,ale nič mi nejako nezaberalo.Keď som mala horšie obdobie ,kúpila som si tento liek a naozaj mi pomohol . Beriem ho preventívne pár dní do týždňa ,ale cítim sa fajn. Hlavné pre mňa je ,že absolútne neškodí nemá vedľajšie účinky takže tým len získate :))

sedatifka

Tiez ma zaujal ten sedatif, ked som chora, zvycajne uzivam homeopatikum, pri strese pijem medovku,lenze znizuje tlak, ked pijem rumancek som hned hladna..magnezium je dobry,ale tiez je v nom chemia...takze chcela by som toto vyskusat..

Ute

"úzkostlivá" - Sédatif PC je homeopatikum! A ty si napísala, že si skrze roboty vyčerpaná, ťaháš, zrejme za niekoho iného/iných - ktorí na teba - prepáč mi - kašlúúú...ZVYSOKA. "Chytila si sa" do klepca a zostala si v ňom sama...
Sédatif PC ti nepomôže.

Tomas12345

Proti stresu a uzkosti je dobra aj guajacuran , je to cista chemia ale nieje to na predpis je to nenavykove a napriek tomu docela ucinne na take lahsie stavy. Ja som ho isty cas uzival a fakt my dobre zaberal . Je to liek na uvolnenie svalstva a zaroven aj take slabsie anxiolytikum. Mozno by ti ale pomohlo aj na par sni zregenerovat ist na masaz alebo do sauny

ragazzo

V prvom rade by som odporučil návštevu psychológa.Mnoho ľudí má voči psychológom predsudky,načo by som išiel čo som blázon.Vobec to tak nie je.Na psychoterapiu chodím uz dlhšie.Riešil som úzkosti kvôli štúdiu na vysokej škole.Môj psychológ usúdil že asi bude treba pomôcť liekmi.Navštívil som psychiatra,predpísal mi nie sedative ale setralin.Setralin je liecivo na rozdiel od Sedativa homeopatika!!!! Doteraz nepociťujem vedľajšie účinky a mám sa omnoho lepšie.Spočiatku som bol unavenejsi prve 2týždne ale telo si zvyklo a uz sa mám lepšie.Aj jedna moja kamarátka mala az depresie a brala lieky cca 3roky,teraz liečbu uz končí a depresie zmizli,ak by ste sa na ňu pozreli dnes vidíte ju stále usmiatu od ucha k uchu.A funguje už bez liekov.Prosím nesiahajte po homeopatikach,liečba ma byť liečbou nie ... domyslite si.A nebojte sa vyhľadať aj dobrého psychológa.