je mozne ze dievca ktore ma 15 este nedokaze mat vaginalny o

babygirl

nemam 15 ale 19 a podla mna je to normalny vek...kedysi sa s tym zacinalo v 19 a teraz sa doba zmenila...baby maju priatelov a skusaju veci a tak je to normal..neviem ci vy mate 40 rokov pani katika..

katika88

Babygirl nechcem ta nijak urazit ale pokial patris k tym sexujucim 15 rocnym deckam tak sa nemas moc cim chvalit, to ze to niektore hlupucke dievcata robia to este neznamena ze je to normalne.Co z vas bude o par rokov?Ak si myslite ze tymto zo seba spravite velke zeny tak sa pekne mylite.Toto nie je znak dospelosti ale nezrelosti a nedostatku racionalneho uvazovania.

babygirl

ahojte neviem kde zijete ked si myslite ze 15 rocna baba nema sex! v dnesnej dobe je to normal..a 15 rocne baby vyzeraju uz ako 18 a nehraju sa s babikami ako ste mozno robili vy!:D

mišelka

15???? Ja mam sice 21 takže k tej staršej generácii nepatrím ale pre boha prečo taketo veci riešiš v 15-tich čo budeš robiť ked budeš mať 30, všetko ma svoj prirodzeny vývoj. Nemaš sa kam ponahlať nič ti neujde.

jasan

ja sa este vratim k filozofii porovnavania caju so sexom.
teda iba jeden dotaz.
ak chces zalievat zeleny caj 65 stupnovou vodou a luhovat 6 minut, na to aby si to vedel si si to musel niekde nastudovat nie?
-vymyslel si si to, to je v pohode len teraz poukazujem na fakt, ze ak sa chces niecomu venovat, mal by si sa o tom dokladnejsie oboznamit...
rozdiel medzi klitorialnym a vaginalnym orgazmom je v intenzite, rozdielnych pocitoch a vlastne vo vsetkych faktoroch.a u kazdej baby sa to prejavi inac....
ktora zazila, vie o com je rec

nina30

Hlavne si myslím, že 15 ročné dievča ešte vôbec nemá mať sex. A keď mi tu niekto bude odporovať, preboha 15 rokov to je dieťa a má mať iné záujmi ako to či je normálne mať taký alebo taký orgazmus.

hmm

Niektoré štúdie ukazujú, že kontrakcie počas orgazmu "ponárajú" krček maternice do tekutiny semena, čo spermiám do istej miery "uľahčuje" stretnutie s vajíčkom.