je mozne ze dievca ktore ma 15 este nedokaze mat vaginalny o

Kika:)

Možem sa spýtať kolko ste spolu?:) vieš lebo láska nevzniká po mesiaci, to je len zalúbenost, ktorá časom opadne, a je otázne či stoho vznikne láska...Ja by som ti poradila, aby si počkala aspon tak pár týždnov, a podla toho či bude tvoj priatel naliehať, alebo nie sa rozhodni..A mimochodom, ak potrebuješ od cudzích ludí povolenie, alebo postrčenie k sexu, tak je isté , že niesi pripravená ...

Nemám slov na to čo som si tu prečítala, 12 ročná ss tu bude chválit že sexuje....:D Mám dost..to je skvor úbohost ako hrdinstvo....:-P

lilo123456

mam 15 a super chalana a lubim ho a chcem s nim mat sex len teras newiem ci mam ci nie mozetemi poradit plosiim

lilo123456

mam 15 a super chalana a lubim ho a chcem s nim mat sex len teras newiem ci mam ci nie mozetemi poradit plosiim

lala

pre sexygirl a babygirl(mimochodom podla mna ta ista osoba)mne sa zda ze prave ty spadas do kategorie ine... pretoze to nieje normalne nema to nic spolocne s dobou...a ze neotehotnies?Ok ale myslim ze peknu zbierku sajrajtu si nachytala... syfylis utoci aj na hlavu, myslim ze to uz teda mas specatene v tom ti antikoncepcia pomoze aspon ze v tom ze netrapis chlapov a mas sexualne pomocky ta podporujem. Ps:a asi mas aj trolink roztahanu, nie?

hmm

prepacte ze vam skacem do reci ale uz s tym nema problem a uz ma 16,... teraz s urcitostou mozem povedat ze to bola psychicka zalezitost... ale dost sme toho museli vyskusat kym sa to dalo doporiadku.. dakujem za nazory