je mozne ze dievca ktore ma 15 este nedokaze mat vaginalny o

123456

ono stava sa, ze aj ten najkvalitnejsi kondom moze prasknut... a po druhe sa stava aj to, ze ak je tuzba silnejsia a zatemni mozog, tak sa ide na vec aj bez kondomu... a stava sa, ze aj ked si clovek mysli, "ze si dal ten najvacsi pozor", tak sa stane, to ze sa stane... a po svete beha kopec zivych prikladov :)))

hmm

o tom caji som si to vymyslel... uvadzal som len priklad na to ze by dotycneho nenapadlo rozmyslat nad tym ze to funguje inak ako je o tom on/ona presvedceny/a... ja som to moc neriesil ja som mal o tom svoj obraz o ktorom som bol presvedceny... a nikdy to nerobime bez kvalitneho kondomu takze

123456

neporovnavaj neporovnatelne....

chces mi povedat, ze budes riesit tehotenstvo a tomu ako sa k nemu da dopracovat, az ked ti tvoja mladucka frajerka povie, ze jej to tyzden meska? dobra sprostost...

hmm

:o)))) no a co? ty ked ides varit caj tak tiez nestudujes navody ako na to... vies ze ho mas zaliat vriacou vodou, nechat trochu ochladnut a vypit, ale to ze napri zeleny caj mas zaliat 65 stupnovou vodou a mocit ho 6 a pol minuty to nevies.. a riesis to az ked by si ho mala napriklad podavat niekde v cajovni...

123456

TO HMM: NESEXUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUJ!!!! NAJSKOR SI OTVOR BIOLOGIU CLOVEKA A PORIADNE NASTUDUJ, AKO FUNGUJE MUZSKE A ZENSKE TELO, CO SA POHLAVNEHO ZIVOTA TYKA, LEBO TAKE OTAZKY AKO TY KALDIES, BY NEVYMYSLELO ANI 6 ROCNE DIETA.... :D :D :D ZE BEZ ORGAZMU ZENA NEOTEHOTNIE XI XI XI AU MOJE BRUCHO XI XI XI A ZE VAJICKA SA UVOLNUJU VPLYVOM ORGAZMU :D :D :D JUJ PREPAC, ALE VAZNE SI MA POBAVIL XI XI XI