je mozne ze dievca ktore ma 15 este nedokaze mat vaginalny o

babygirl

aaa nebavi ma to nech si kazdy sexuje kedy chce ci ma 15 ci ma 20 je to kazdeho vec ja som mala 12 a bolo to pekne chodili sme spolu 7 mesiacov a nehrala som sa s barbinami uz dlho a baby su po predu trochu tak pre mna to nebolo skoro v pohode!

katika88

Sexi girl ja nepotrebujem ziadny vibrator ja si vystacim aj so svojim priatelom a neviem preco by som mala byt divna zato ze nepouzivam sexualne pomocky, mas to dajake pomylene.Moj zivot je perfektny takze lutovat ma nemusis...
Poniektori mi pripadate jak keby ste ani nerozmyslali hlavou.Clovek daco povie a hned si myslite ze nevie co je to uzivat si.Fakt nechapem vase myslienkove pochody.

babygirl

no tak asi sa nebudem hrat na ignorantku a budem sa chovat tak aby sa nebala ku mne prist a sa somnou o takych veciach rozpravat..a vysvetlim jej to...ty mozes zacat az v 30

katika88

Babygirl ja sa nerobim ziadnou svaticou len pisem svoj nazor ze 15 rocne su podla mna na sex primlade a nie som jedina co si to mysli.Az raz budes mat dceru a bude v puberte tak si myslim ze sa na to budes pozerat inak a budes rada ak sa tvoje dieta so sexom ponahlat nebude.

sexi girl

strasne si ma pobavila aj ty ano aj moje deti budem k tomu vychovavat ved zivot je iba jeden a je vidiet,ze ty si ho nevies vychutnat zo ziadnj stranky ale na tu 22rocnu sa nechovas ty musis byt nejaka trocha ina nez ostatny,nezda sa ti lebo mne ano. a je mi ta luto a ked chces tak ti poslem foto mojho vibratora aby si sa mohla aspon nad tym robit. hahaha

babygirl

oooo ty zeno!!!tak ty si asi nejaka svatica..dnes by sa barco nemalo ale co ked niekto sa na to citi aj skorej tak co..a ten vibrator moze to byt zabavna vec a nehovor dobre si to tam prstom robis! kazda baba masturbuje tak neviem co hrajes

katika88

Sexi girl haha take jak ty ma vedia najviac pobavit ;-)) silne pochybujem ze ked si to robila v trinastich tak si lietala v oblakoch.A moc by som sa nechvalila sak kym nema dievca 15 rokov tak je to protizakonne.To aj svoje deti tak budes vychovavat?A na vibrator nie som odkazana narozdiel od teba kedze tvrdis ake je to skvele asi mas s nim aj skusenosti.Potom to ale s tvojim sexualnym zivotom nebude az take ruzove ked ti treba aj vibrator k tomu namiesto chlapa ;-) A ku babygirl ja nie som ziadna 40 rocna pani ale 22 rocna mlada zena.

slnie

To sa len zda, ze hranica, kedy ludia zacinaju so sexom sa posuvasmerom dolu. Myslim, ze su to dva tyzdne tyzdne dozadu, ked som citala vysledky tzv. Velkeho sexualneho testu, ktory robil Durex minuly rok a presne podotkli, ze tato hranica sa nielenze neznizila, ale naopak, posunula v priemere na vek 17 rokov. A len tak mimochodom, pridavam sa k Mrtinke Krinkovej, ja som so svojim priatelom od 15, prvy sex sme mali v 16 a dnes mame 22, sme spolu uz 7 rokov v naozaj stastnom a harmonickom vztahu, v oktobri mame svatbu. A nech mi nikto nevravi, ze som mala so sexom cakat, ze clovek lubi inak. Ano, je taky naivnejsi, ale ked najde toho spravneho cloveka, nelutuje nic. Stale milujem mojho priatela a to so srdieckami v ociach a nas sex je skvely. Nemala som na co cakat. Tak som to vtedy citila a urobila by som to urcite znovu. A co sa tyka toho vaginalneho orgazmu...Vyckaj casu. Jednak moze byt rada, ze ma vobec ten klitorisalny, je tolko zien, co nemaju ziaden. Chce to prax a trepzlivost. Nie je to zalezitost par dni, ale mozno aj mesiacov.

nikulka282

ja mam 16 a prvy sex uz za sebou, s tym chalanom som stale(takmer rok)a verim, ze este dlho budem...a myslim, ze nejde o vek, ale o pripravenost....myslim, ze v 15 to este nejde, ale zalezi na tom, ako dlho ste spolu, to je najdolezitejsie