je mozne ze dievca ktore ma 15 este nedokaze mat vaginalny o

h2o

ludia co tu riesite ekdy kto sexuje kazdy ma valstny rozum aj ked neuzanvam ani aj sex v nejakych 14 ale co predsa to nie ej moja starost a kazdy si moze robit co chce!

zuzu355

Pozrite sa sem ... Ja mam 15 a spavam s pojim priatelom od 14 . Vobec to nelutujem a viem ze to je skoro ale chcela som to ... Je to moja vec ... viem ze vela ludi si mysli ze zacat som sexom takto skoro je zle atd. ale je to vec kazdeho osobne . Viem ze som bola pripravena a je jedno kolko som mala rokov . Myslim si ze som dost vyspela ... Ved ja sa nehadam ako Katika a babygirl ci kto to bol . To sa mi zdalo dost detinske ved kazdy ma svoj nazor a kazda z nich mala kusok svojej pravdy . Ja sa nechvalim nikom o mojom sexualnom zivote . Viem to len valmi maly okruh ludi .Nevravim ze vsetky baby by mali zacat v mojom veku ale preco nie ? Viem ze som to spravila z lasky lebo velmi milujem mojho priatela a ma 25 cize je to velky rozdiel ... no a co zalezi na nas dvoch ci to bude fungovat a zatial to funguje vyborne a to uz nejaky ten mesiec ( rok a pol ... ) Viem ze je to nic ale dufam ze nym to vydrzi dlho a budem sa o to snazit ...Prosim vas len ma neodsudzujte ...alebo .... aj tak to bude vas nazor a ja vas o mojej pravde presviedcat nebudem ... (dufam ze tu nevyvolam dalsiu hadku)PAPA

xiixixixiixi

No a co ja mam 12 a uz som mala orgazmus ale jedno viem ja nechcem mat este sex a priatela este nemam tak kto chce nekoho spoznat ruku hore.......

adusa

NEVEM CO TU STALE RIESITE! KAZDY TO MA INAK NIEKTORY SU PRIPRAVENY UZ V 14 A INY AZ V 20... JE TO KAZDEHO VEC CI SA NA TO CITI TAK TU NEPOCUCUJTE AKO KEBY STE ZHLTLI VSETKU MUDROST SVETA!!!!!!!!!!

babygirl

15 nemam a nabuchat by ma asi nikto nemal berem antikoncepciu a mam iny nazor ako ty na to kedy zacat so sexom a to je vse!!!

katika88

Babygirl tak na toto nemam slov. Vobec ma nepoznas tak neviem co zo mna robis nejaku frigidnu zensku.Ja predsa nie som proti sexu tak sa spamataj ked tu vypustas take absurdne hlasky.Myslim ze viaceri tu povedali ze sex v 15 je priskoro tak neviem co mi tu vypisujes take somariny.Sexujte si kedy chcete pre mna za mna, to je vasa vec.Ale potom nerevte v inych temach ze vas niekto nabuchal a neviete co robit lebo mate len 15.Ja som si pockala a myslim si ze urcite nemusim lutovat.