Preumelkovana zenska cast Svk

Príspevok v téme: Preumelkovana zenska cast Svk
Plastiqo

Nejdem tu riesit ziadne operacie, alebo ceny plastickych zakrovkov, len ma pri citani roznych prispevkov na temu plastiky zaujalo, ze kolko zien/bab na Svk uz nejaku tu zmenu ma za sebou a ako brutalne sa taketo umele zkraslovanie zacalo sirit. Dost ma prekvapuje tento novodoby trend. Sama nie som dokonala, len zacinam mat pocit, ze prirodzena krasa sa uz akosi nenosi. Zvlast muzi, aky mate na to nazor?

oh.my.gosh

Plastiqo ja ako som citala tu diskusiu, na ktoru narazas, mam skor pocit, ze ich v tom okolie podporuje. a prepacte mi vsetci, nikoho nechcem, urazat alebo ponizovat, ale tvrdenia typu a sak pojdem, aj ked to az tak netreba, ked mi to frajer zaplati, tak co... az mi je smutno. ja mam od prirody prsia trojky, a raz som chodila s chalanom, co mi povedal ze sa mu pacia patky (viete taky ten typ na megaprsia...) ze by mu nevadilo, keby som si dala silikony, letel ako spinave pradlo... neviem ci niekto poznate heidi montag, teraz sa dost v mediach pretriasal jej pripad,pozerala som s nou interview, tam uz by som povedala, ze nie je vsetko v poriadku v tej hlavicke...

lluullu

tak zeny sa vzdy chceli pacit, pre niekoho je zbytocna uprava aj farba na vlasy alebo epilacia. Ale niekedy su tieto moderne upravy az nevkusne, "vytetovana" ceruzka na usta, umelo modre kontaktne sosovky, presolarkovane slecny, treba najst tu spravnu mieru.

rofl

som za prirodzenost. nie je nic lepsie. pochopim to naozaj len v tom pripade ak pojde o nejaky extrem, ktory zena nedokaze prekonat. ale inak nie je o com.

Plastiqo

Darika, nemas pravdu, ja mam silny komplex z kazdej 2 casti mojho tela...ale potom si pomyslim, ze aj taka Keira Knightley je plocha ako lata, ale aj tak krasna. A to som si ista, ze by si plastiku prs dovolila dat ;)

Plastiqo

OMG - mozno im aj ktosi dohovara, lenze si do toho nedaju kecat ;)
Mna to cele plastikovanie dost prekvapuje, akosi som si to spajala s celebritami, neprirodzene vyzerajucimi amer. krasavicami... a potom zacnem citat slov. forum a nechapem ;) Ja nemam nic proti plastike, ak to niekto z psychickeho/fyzickeho hladiska potrebuje k normalnemu zivotu a aby bol schopny normalne fungovat a nebehat po kanaloch. Lenze je tolko bab, ktore su pekne same od seba, ale v ich makovickach maju pocit, ze este to alebo to treba dorobit. Nikdo nikdy nebude na 100% dokonaly. A ako sa vravi,,,co z peknej misy, ked je prazda ;)
Napriklad, mne sa na sebe vzdy pacili moje mihalnice, ktore ma odlisovali od kamosiek, ktore mali zas ine prednosti. Teraz vsak uz nezistite, ktora sa s nimi narodila a ktora si ich dala urobit v salone. Takze ak som aj mala dovod, citit sa cimsi vynimocna, uz sa nemusim ;) A celkovo ked sa pozeram na fotky zo Svk, pretoze tam momentalne nezijem, kazda 3 babenka vyzera umelo a lacne. Cest vynimkam ;)Ale akosi sa tie podstatne hodnoty vytracaju...

darika

keby si bola chlap,tak sa necudujem,ze toto riesis,ale si zena...Ti je luto,ze je vela zien krajsich,aj ked umelou cestou?Ale tie zeny nechcu byt mozno krajsie,mozno si chcu len zdvihnut sebavedomie,co ty asi nevies co je mat z niecoho silny komplex.

ameliana

Ak ma niekto škaredy nos alebo odstavajuce uši a spôsobuje im to komplexy, tak prečo nie? Ale ak si chce dať niekto zväčšiť pery aj napriek tomu, že ich ma pekne ale chce väčšie tak to je už len zbytočnosť.

oh.my.gosh

hlavne to na tej prerobenej casti svk strasne vidiet. kazda zena moze byt aj prirodzene krasna, ked vie ako na to, nieco je krasne urcite na kazdej, treba to vediet zvyraznit a predat. a hlavne ked s tym nietko zacne, ako by uz nevie prestat. podla mna je lepsia prirodzena krasa, mne osobne sa nepacia take vysolarkovane typy s kacacimi pusinami, gelovymi nechtami, predlzenymi vlasmi, gulatymi implantatmi a leopardmi leginami. v konecnom dosledku do seba strasne vela investuju a vyzeraju lacno. a zeny by sa mali mat radi take ake su. nehovorim, ze plastiky su zle ak ma niekto vyslovene defekt, ze je z neho nestastny, ale taketo spekulacie ze dam si preoperovat vsetko aj ked to neni az take zle, ale bude to snad lepsie, su na hlavu... a cudujem sa ze nemaju v okoli niekoho komu by na nich zalezalo a trosku im prehovoril do duse

bellinka

som jedna z nich , a proste je taka doba, sama elektronika, plasticke operacie, za chvilu nas budu doma obskakovat roboticke stvorenia :o))