Silna nadcha?

Príspevok v téme: Silna nadcha?
elissa

Dobry den, cez vikend som zacala kychat a potom sa k tomu pridruzilo aj silne skriabanie v hrdle, v pondelok som vsak sla do skoly, to som uz vo velkom soplila a hrdlo bolelo, sucho som pokasliavala, ale fungovala som. Od utorka lezim v posteli a som velmi slaba, robi mi tazkosti aj ist na zachod. Hrdlo prestava boliet, mam upchaty nos, obcas zakaslem. Teplotu nemam, trapi ma len ta slabost.Je to nadcha a odporucate mi ist zajtra do skoly? Dakujem.

slusny_muz

nebojim az tak moc ale mam respekt, ale nechcel by som mat doma dobermana, ale taku podobnu velku rasu...
Tak fajn ze pohovor dopadol uspesne...dalsie kolo alebo uz toto bolo posledne??

aja25

akurat som prisla z pohovoru....vyborný...:-)Ty sa bojis psikov?Dobermani mi pripominaju srnky...hi..len maju vetsie tesaky

slusny_muz

ethelka, ty mas doma dobermana? Wow, to by som sa bal mat...predsa je to len zviera, nikdy nevies co spravi...

giv

:)))
to sa mi páči, čo z toho nakoniec vzíde.. z toho písaného textu :))
dobre, ak tam teda pôjdem...lebo vyzerá to tak, že problém s PN, prácou a so všetkým, tak napíšem tu, do fóra a dohodneme sa. Zajtra je piatok, tak by som mala mať vo všetkom jasno.

slusny_muz

No chcel som nou povedat, ze mozno som uchyl, alebo take nieco, v tomto svete nikdy nevies...tak tvoje pochybnosti su namieste...ale samozrejme neopodstatnene...