90. dnova dieta od 02. 02. 2010

aneti7

bzzz tak tomu neverím...mohla si aj ty dnes takto zhrešiť? Ja to isté. Tiež som bola na obed v mc donalde:D...proste dnes som ovocný deň úplne ale úplne porušila. A Poobede mi bolo neuveriteľne zle, strašné kŕče do brucha a skoro som odpadla...tak som sa zase najedla normálneho jedla. Ale nevadí....idem Ďalej. Zajtra už zase nabehnem na normálny režím. Inak konečne sa mi aj váha pohla, síce len o necelé 1 kg, ale aj to je niečo :)

bzzz

no baby ja som dnes zhresila uplne :( na R: som mala pomaranc, a na O: som sa zastavila v Mcdonalde :( som sa "nazrala",ale potom som mala take vycitky ze az, a ani mi to moc nechutilo teda vobec :/

aneti7

Ahojte...ja mám dnes UH...na obed som mala jednu mini pizzu a neskor som si dala ešte langoš s kečupom...a teraz som si dala trocha zmrzliny, ale len malý kúsok:)...a na večeru si ešte asi dám kúsok pečiva, nech nie som hladná. Už som začala jesť častejšie za deň, ale malé porcie, tak ako som jedla aj pred diétou...No a zajtra mám zase ovocie...to bude des:(

bzzz

ahojte :)
tak ako? ja mam dnes skroby, tak som si dala konecne to zemiakove pyre a este celozrnny rozok k tomu..a vy co? co mate dnes?

bzzz

aneti to je super, ja na zumbu chodim uz mesiac vtedy sa to konecne dostalo uz aj do nasho mesta, a je to fakt ze super, uplne sa spotim , a je to dobre aj na odreagovanie :)

tak ja som si na koniec dala na veceru masko a zeleninku :) a zajtra si uz konecne spravim zemiakove pyre , uz sa neviem dockat :)

aneti7

no ja som dnes mala škroby, tak som si spravila špenát a varené zemiačiky...mňamka...a bola som dnes na zumbe prvý krát...je to super, nie je to až tak náročné, ale poriadne som sa spotila. Začnem chodiť pravidelne tak dúfam, že aj váha sa konečne pohne keď som zmenila pohyb...doteraz som v kuse len hodinu na bicykli sedela a teraz niečo iné...len škoda, že v piatok to je moc neskor tak si pôjdem asi zabehať:)
No a zajtra mám škroby tak asi pôjdem na langoš ak sa mi podarí...už mám na neho neuveriteľnú chuť

lejja

Ahojte baby,pokracujem aj ja s vami,len som nemala cas nieco pisat.A este som aj chora tak sa mi nic nechce.Dnes mam vitaminy.INAK NIC NOVE A VY?

bzzz

aneti, no hej ale nevadi to uz zvladneme, ja som sa uz ani nevazila, az po 90.-dni, ja som mam dnes bielkoviny tak som mala na obed gyros so zeleninou :) a na veceru este neviem..a ty ako?

aneti7

no baby kde ste? čo ste to už vzdali? Bzzz mám pocit, že sme tu ostali už len 2:( Tak čo už, aspoň my dve to dobojujeme :)...Ja mám dnes bielkoviny a na obed som si dala syrový tanier s rajčinkou a celozrnným pečivom. Vývar už nejedávam skoro vôbec:(. Na večeru si dám asi to isté. A zajtra asi špenát so zemiakmi