90. dnova dieta od 02. 02. 2010

bzzz

Ahojte :)

tak za posledný mesiac mam dole takmer 1kg :( no nic moc, celkovo to je takmer - 12kg :) mohlo by byt o nieco viacej,ale nevadi tesim sa aj k tomuto!!! ale idem dalej, dnes mam vitaminovy den, pokracujem nadalej, plus aktivne cvicenie, a snad sa dopracujem k mojej vysnivanej 65 :) uz len 13kg a bude !!!

02.02.2010 90kg výška 177cm
03.05.2010 78kg
a o 2 cisla mensie oblecenie :)

bzzz

aneti to je super, blahozelam,
kvetinky drzim palce!!!

no ja som dnes na 90ty den aj trochu zhresila :/ ale nevadi lebo dnes sa u nas konal aerobic day, takze od 10 do 15:30 som len skakala a tak, a potom som trochu zhresila, ochutnala som doma rybu a 5 ks hranolcekov som si dala, no co uz :/ stane sa ... a rano dam vediet ze "ako som na tom"

kvetinky

aneti
ja tiež tomu nechápem,zajtra by som mala mať výsledky tak dám vedieť...každopádne som pripravená že mi nič nenajdú a potom nebude ani východisko ako schudnúť

aneti7

ahojte...podarilo sa mi obliať klávesnicu malinovkou, tak som par dni nemohla napísať...ja už som prešla na ďalších 90 dní...teraz bolo aj par prehreškov, ale snažím sa správne kombinovať...môj výsledok po skončení 90dnovej diéty je -11 kg...nie je to zlé, ale mohlo by byť aj lepšie
kvetinky ja som si čítala už tvoje príspevky a nechápem, že jak ti môže váha tak dlho stáť...síce aj mne teraz stála skoro mesiac, ale tak nakoniec predsa len to 1 kg šlo dole...a od lekára ešte nemáš výsledky?

kvetinky

čaute kočky,
takže čo ja som z vedla fora,tak mne sa na váhe nič nemení..prvé 3 týždne diéty som schudla 4kg necelé a od tej doby nič a to mám niekolko týždnov pred koncom 90dňovky..pekne čo?..:((
tak aspoň vám sa podarilo,držím palce

bzzz

hello :)
tak som spat, no moja dnesna voda, vyzerala tak, ze som vypila 1,5 l nestea broskynovy caj, 0,5 l coca coly, 1 mineralky, 3 kavy, co ja ani kavu nepijem, a mala som este aj jeden zeleninovy salat, bo mi bolo uz uplne ze na odpadnutie :/ som zvedava ze ako to dopadne, ale tento mesiac budem rada ak mi kilo slo dole, u mna sa to uplne pozastavilo :(

aneti7

Ahojte...tak ja som si dnes predsa nedala bielkoviny, ale namiesto vodného dňa som si dala ovocný a mám ho úspešne za sebou....zajtra mám bielkoviny tak sa celkom teším...čakajú ma už len posledné 4 dni diéty:)...a potom ďalších 90 dní...dúfam, že do leta ešte zhodím aspoň tie vysnívané 4 kg...dnes som bola prvý krát na korčuliach cca 10 km tak ma aj nohy trocha bolia...dúfam, že sa mi z toho spevní zadok, lebo ten mi strašne ochabol kvôli diéte:(