90. dnova dieta od 02. 02. 2010

aneti7

Ahojte...ja mám dnes ovocie ale som nejaká hladná:(...ja sa proste z ovocia neviem najesť...zajtra bielkoviny a doma budem mať kurací paprikáš...tak si ho dám namiesto halušiek len s celozrnným chlebíkom...už sa teší...Váha sa mi opäť dostala na 62 ako som mala po vodnom dni, ale vlastne ešte stále žiadny pokrok a myslím, že za tie posledné 2 týždne už asi ani nič dole nepôjde :(...Ale budem sa naďalej držať pravidiel správneho kombinovania potravín a aj keď mi pôjde dole len 1 kg za mesiac tak sa budem tešiť a postupne sa hádam dostanem aj na mojich vysnívaných 57 kg a potom ešte postupne možno aj na tých 53 čo by bol pre mňa ideál:)

bzzz

aneti tak teraz si ma vazne potesila :) jaj tak zavidim ludom kt. tolko schudli, aj ja chceeeem :)inak dnes som bola taka hladna ze az, tak som mala na obed tu ryzu a aj ten vyvar, a na olovrant som si dala 1/4 krajca celozrnneho chlebika s horcicou :/ a na veceru zasa ryzu...

aneti7

baby tak u mňa v novej robote je jeden chalan čo tiež držal 90 dnovú, ale len 2 mesiace a schudol 20 kg...teraz ju už nedrží ale na raňajky je väčšinou len ovocie, lebo si tak zvykol a potom väčšinou mäso....no a nepribral odvtedy nič a ešte niečo aj schudol...takže ma to celkom aj potešilo, ďalší dôkaz, že táto diéta nemusí mať jojo efekt:)
bzzz ďakujem za radu, pôjdem si to kúpiť do lekárne, ale ešte počkám či tento šampón nezaberie...bol dosť drahý tak dúfam, že pomôže

bzzz

aneti skus Revalid tabletky, mne velmi pomohli, po 2tyzdnoch mi uz uplne prestali padat vlasy pouzivala som ich 1,5 mesiaca

kvetinky ja v tom budem pokracovat aj dalej, max budem kombinovat ale zostavam na principe delenej stravy

aky mate inak dnes den??? ja mam dnes skroby, tak som mala na R: banan a pomaranc, na obed som si pripravila ryzu a vyvar si spravim, a na veceru ryzu len mensie mnozstvo ..a asi si dam k tomu aj kukuricu :)

aneti7

no neviem...ja som tie vlasy mala vždy riedke, ale teraz mi fakt extrémne padajú:(...včera som si kúpila nejaký šampón proti padaniu vlasov tak to hádam pomôže.
kvetinky ja budem dodržiavať, ale nie úplne presne podľa knižky a keď náhodou dostanem chuť na niečo čo by som nemala tak si to raz za čas doprajem...a budem stále cvičiť tak dúfam, že sa mi podarí ešte niečo zhodiť

kvetinky

čaute holky,
vám sa za chvílku končí diétka, by ma zaujímalo či budete pokračovať v nasledujúcich 90dňoch diéty ktorá by sa mala po tejto dodržať?

bzzz

anetti : no neviem mne vlasy nepadajú -klop klop klop- mne vlasy strašne padali minulý rok po štátniciach od stresu , aj polka vlasov mi odišla :( ale už mlada generácia rastie :)

M.P: ja si myslím že by ten pas mali mat, a aj v tescu majú lebo ten druhy mam odtiaľ, ten mam už aj dva roky, a používam ho pravidelne :) ten čo som vám poslala link mi vydržal iba pol roka (ale kamošky ho majú ešte aj teraz), ale som ho doslova zničila, každý deň som hodiny športovala a používala ...

M.P.

aneti, mňa dnes mamča vystrašila, že mi vypadajú vlasy a zhorší sa kvalita nechtov, pretože už veľmi málo jem jogurty a mlieko a niektoré ďalšie potraviny.

teda popravde ja mám vlasy dosť preriedené, ale ja to mám zo štítnej žľazy, určite nie z diéty. no ako mi to povedala, hneď som zošrotovala vitamíny :) asi treba dopĺňať aj vo forme tabletiek počas diét.

inak, ten fitnes pás čo tu spomínala bzzz, neviete či to dostať normálne v športových obchodoch keď sa na to popýtam? nebudú tam na mňa pozerať ako na vola? už si to tiež chcem dlhšie kúpiť, len zatiaľ nevydalo :)