90. dnova dieta od 02. 02. 2010

aneti7

Ahojte ja som dnešné ovocie zase úplne okašľala...celý deň som zjedla len jedno jablko a hrsť arašidov a večer som si asi pred hod a pol som si spravila rajčinovú s ktorej som sa však vôbec nenajedla...čakala som, že mi mama donesie ovocie, ale zabudla na mňa a doniesla bryndzovú pomazánku...taká som bola hladná a nemala som si čo dať, že som neodolala...:(
A zajtrajšiu vodu ruším úplne...jednoducho ju preskočím. Pre mňa sú už aj tieto posledné ovocné dni strašne ťažké...takže zajtra si dám bielkoviny a pokračujem ďalej do soboty.
lejja po posledná voda je 87. deň...takže ešte potom 3 dni by si mala držať. Ale ja už to aj teraz dosť flákam...:(. A ja na tú Zumbu tiež chodím o 2 dediny ďalej, lebo u nás je len aerobik a aj ten len raz za týždeň. Chodila by som aj do ba, ale to mi po práci strašne blbo vychádza:(

lejja

AHOJTE,tak ja mam dnes skroby dam si rizoto.Posledny den ma byt vodny?U mna vaha stale stoji na tom istom.Vy ako?Super,ze mozte chodit na zumbu v nasom meste to zatial nieje.

bzzz

jaaaj, a zabudla som, bude par dni mimo internetu, tak sa mi tu drzte, a piatok som spat :) ale pekne piste, ze co a ako, a drzim palce na vodny den :) !!!!

edush

Ahojte.Vedeli by ste mi poradiť?Hľadám nejaké kurzy,semináre - s certifikátom -,

o zdraví,výžive ľudí,šport/ aerobik,fitness,pilates/.Chodím na univertzitu zdravotníctva, , a chcela by som začať *fungovať*. Keby niečo , môžete na moju e-mailovú adresu.

edinacadmon@gmail.com

Ďakujem

aneti7

vanessa69 vo všetkom súhlasím s bzzz až na tú kapustu...ja ju beriem ako zeleninu a jem ju kedykoľvek. Ja mám dnes škroby...tiež už fakt neznášam, som hladná a nemám chuť ani na ryžu ani na zemiaky...už neviem čo si mám dať:(...Akurát som došla zo zumbi tak som vyskákaná...Inak baby už len týždeň a je koniec...ak správne rátam tak v nedeľu...a tentokrát vodu nedodržím...dám si ju ako ovocný deň alebo ju úplne vynechám, alebo si dám takú aká je v pokračovaní 90dnovky, že môžem aj džús a vývar...ešte uvidím

bzzz

no ako baby? ja mam dnes bielkoviny, na R: banan, a za hrst arasidov :/ O a V: morcasie prsia na prirodno so zeleninou,dnes je tak pekne vonku, ze som sa bola korculovat :)

vanessa69, fiiiha tolko otazok, takze:

ano, ja som mala asi dvarazy ten normalny mastny cesnakovy langos popripade este kecup k tomu ...

dzusy, ja som si zvykla kupovat cappy, ci to caprio to 2l balenie, alebo som si doma sama vyrobila z pomarancu

tu vlakninu, som nepouzivala na chudnutie, ale na to ze som mala dost velke problemy s vyprazdnovynim..ale musim uznat ze mi to dost pomohlo..

vyvar z kocky, ja som pouzivala od maggi ten zeleninovy bujon, jedna kocka mi stacila na dva dni, a inokedy som si pripravila bud paradajkovu, alebo zeleninovu polievku,ale mala som aj stavu z rybacej polievky..

kukurica patri medzi skroby, a asi aj kapusta..

kludne sa k nam pridaj, ja v tom budem aj nadalej pokracovat, alebo mozno ze si spravim tyzdnovu prestavku, a pak pojdem dalej, :) a tu dietu najdes aj na www.nova-90-dnova-rozlisovacia-dieta.php5.sk

lejja

Ahojte baby,tak ja mam dnes vitaminy.Bola som velmi unavena tak som si musela na chvilu lahnut a normalne som aj zaspala.Teraz sa chystam von je teplucko.A vy co dnes robite?