90. dnova dieta od 02. 02. 2010

aneti7

tak čo baby ako?...Ja už to beriem nejak pozvoľne...dnes som si na večeru dala rajčinu a 2x plátok syra...som bola strašne hladná...a stále som neschudla ani gram, len mi ide buď 1 kg hore alebo dole:(

bzzz

ahojte :)

tak ja mam dnes UH den, tak na R: som mala kalerab, na O: cestoviny s kecupom a na veceru som si kupila bounty, zajtra budem mimo netu tak na zajtra planujem ovocie a kesu.. a vy ako? vazili ste? ja nie, uz vyckam do konca ...

aneti7

Ahojte...ja som dnes nejaká pažravá...na raňajky som mala banán, na obed špagety s morcadelou, potom som si dala kúsok koláča, potom zase špagety čo mi ostali z obeda a zase kúsok koláča a na večeru ešte jeden celozrnný chlebík s maslo...stále som bola hladná...Zajtra ma čaká ovocie tak dúfam, že vydržím

bzzz

caute baby :)

tak ako dnes?
ja som mala na R: pomaranc na O: hranolceky :( a neodolala som dala som si kusok ryby, V: paradajkovu polievku a dnes som bola aj vonku, aj cvicit, tak snad sa mi to nejako vynulovalo ten moj prehresok :)

bzzz

ahojte :)

ja mam dnes bielkoviny, tak som mala na R: banan, O: grahamova syrova bageta, V1: rybacia polievka, a kusok varenej ryby plus stava z polievky, V2: mini kusok eidamu :( dnes som bola nejako aj hladna :/

lejja

Ahojte,ja mam dnes vitaminy.Zatial som si dala len jablka a na veceru si urobim zeleninovy salat.Aneti mala si si urobit soj.rizoto.Soja sa nepocita ako bielkovina?

aneti7

Ahojte...ja mám dnes škroby a tak som vyskúšala nový recept...sójové mäso na šťave s ryžou....Poviem vám taký grc som ešte v živote nejedla :D...takže na večeru si spravím asi už nejaké zemiačiky...včera som mala bielkoviny na obed som si dala syr ale na večeru už aj mäso, tieto posledné dni už fakt nemám žiadnu pevnú volu...už nech je konečne 90ty deň a nech môžem nabehnúť na ďalších 90 dní:)
A ako sa darí vám baby? Chudnete ešte?

bzzz

tak ako dnes dievcata?? ja mam vitaminy, tak som mala na ranajky banan, desiata dala som si stavu z 2pomarancov, obed kalerabik, a dnes som mala aj olovrant a to za hrst arasidov, a uz som mala aj jednu veceru a to banan som si ugrilovala, neviem preco,ale mi je strasne zle tak som dnes musela aj viacej zjest ako inokedy, sa mi kruti hlava jedna radost :(

aneti7

bzzz aj mne je ľúto, že nešlo dole viac, ale aj za tých 10 kg som vďačná...Veď s akou inou diétou by sme dosiahli za tak krátky čas takéto úžasné výsledky...To, že koľko sa počas tejto diéty podarí zhodiť závisí určite aj od hmotnosti, ale aj od metabolizmu človeka...možno naše telá potrebujú len viac času. A okrem toho tak rýchle chudnutie aj tak nie je zdravé. Ja o 2 týždne nabehnem na "upravených" ďalších 90 dní, ale ešte pred tým sa pôjdem raz najesť do mcdonaldu:) Proste to potrebujem. Veď raz za čas môže zhrešiť každý:)

bzzz

Baby, no neviem, aj moja vaha uz od vodneho dna stoji :( a ja nechapem ako je mozne ze niekto schudne aj 20kg, pri tom ja pekne dodrzujem vsetko, stravujem sa zdravo v malych mnozstvach proste podla diety, cvicim pravidelne, no proste nechapeeem !!! ale som sa rozhodla ze dovtedy kym nebudem mat 65kg, sa nevzdam ja to dobojujem!!! A basta..ach normalne ze som sa nastvala :/