90. dnova dieta od 02. 02. 2010

aneti7

Ahojte tak ako sa máte? ja zatiaľ podstivo naďalej dodržiavam delenú stravu. Ovocne dni už nedržím vôbec...ale možno si raz za čas predsa nejaký dám. Cítim sa starne dobre v novej koži:)...ale ešte tie 4 kg keby šli dole to by bolo úžasné:)

bzzz

:)

tak dnes som mala napriklad, na ranjky jablko, na obed ryzu, olovrant tresci pecen, a na veceru planujem nejaku tu salamu asi..a zajtra si pripravim cestoviny :)

aneti7

bzzz myslím, že si sa dobre rozhodla...ja teraz mám skoro každý de*ň bielkoviny a dokonca sa mi nejak aj trávenie nakoplo...niečo zjem a hneď mi vytrávi...ale snažím sa jest radšej viac krát a malé porcie aby som neroztiahla žalúdok :)

bzzz

ano ja viem, rozmyslala som nad tym, a dosla som k zaveru, ze budem na principe delenej stravy, ale nie podla dnoch sa budem stravovat...a uvidi sa :)

aneti7

no ahojte baby? tak ako sa darí? Ja už som si dnes na raňajky nedala ovocie ale acidko:(...mal som na to chuť. Zatiaľ sa ale držím delenej stravy...väčšinou jedávam syry alebo nejaké mäsko zo zeleninou...dnes som si ale na obed kúpila pizzu...tak sa už teším...ryža a zemiaky mi vôbec nechýbajú...sladkosti tiež zatiaľ celkom úspešne vynechávam, tak ale raz za čas si určite doprajem...už som sa od konca diéty nevážila ale zdá sa mi, že mi šlo zase niečo dole...rifle čo som si kúpila pred 2 týždňami a čo skoro na mne praskli, sú mi teraz už aj trocha volné:)

M.P.

bzzz, podľa môjho názoru by si si vážne mala dať pauzu a ísť podľa ďalších 90 dní rozlišovacej díéty. prečo?

nie len preto že to tak dôrazne odporúčajú v knihe - aby si telo navyklo na novú hmotnosť (mimochodom v súvislosti s tým, môže to byť pravda. ja mám napr. problémy s menštr. cyklom, zas som to dva mesiace nedostala, pravdepodobná príčina môže byť v rýchlom schudnutí, napriek tomu že ani zďaleka nemám podváhu 175 cm/73,5kg. teda to čo mi dali tabletky na štítnu žľazu doporiadku je zas v keli) - ale hlavne preto a teraz napíšem čo si myslím ja, možno je to blbosť, ale takto nejako logicky si to vysvetľujem ja:

držíš 90dňovku už 3 mesiace. to je dlhý čas. telo si už na túto diétu navyklo a dostáva sa do fázy, keď už nechudne. teda potrebuješ zmeniť stravovanie, (napr.rytmus dní podľa udržiavacej 90 dňovej rozlišovacej diéty), a keď si metabolizmus opäť raz na navykne na nový systém stravovania, na zmenu, potom sa môžeš vrátiť k 90dňovke a telo sa zas naštartuje a opäť začne chudnúť. rozumieš? logicky... prvý mesiac bol úbytok váhy najväčší, druhý mesiac už menej, tretí mesiac už takmer žiadny... som si takmer istá, že aj keď túto diétu budeš držať ďalej, neschudneš.

keď už nechceš držať celých 90 dní udržiavacej diéty, tak si daj pauzu aspoň na tých 30 dní a potom sa vráť k 90dňovke. toľko môj názor.

bzzz

aneti dakujem,
kvetinky tak to je fajn ze mas vysledky ok, ja som za posledny mesiac schudla takmer 1kg, teda nic moc, teraz musim nieco vymysliet aby sa to znovu pohlo,ale co??? a mimochodom tiez nechapem ze ako je mozne ze niekto schudol aj 20kg, jednoducho nechaaaapem!!! kedze som aj ja pekne vsetko dodrzala, cvicila som jak besna, no neviem, deprimuje ma to :(

lejja

Ahojte ,ja mam dnes vitaminy,ale dala som si aj zakusok a pohar vina,lebo v robote sme trocha oslavovali.Nejak mi to uz nejde 100%dodrziavat dietu.A vam?

kvetinky

čaute holky,takže výsledky od doktora..som uplne v poriadku,aj krv aj ostatné výsledky.takže mi není pomoci čo sa týka váhy..:-/

aneti7

bzzz tak ti teda blahoželám...super výsledok....moja výsledná váha je 61 kg...niekedy to vyskočí aj na 62...a povodne som mala 72 a 163 cm...ja už nepokračujem...ale držím delenú stravu...teda snažím sa:)...do leta by som sa chcela dostať ešte na 57 kg a potom možno postupne aj na 55, alebo 53:)