Osobna vaha

irga85

toto by som aj ja chcela vedieť, že v akej sume je to také, že sa viem na tú váhu spoľahnúť, aspoň orientačne, lebo teraz nemáme doma žiadnu a keď sa vážim u našich a u svokrovcoch, tak každá iné ukazuje :D

Ma_rika

miacha a myslis, ze vsetky vahy su v tomto dobre, ze sa da na ne spolahnut, ci praveze je lepsie do toho zainvestovat?

zuzatka

jozefinana a ked chodite teda do fitka, teda tipujem podla toho, ze mate trenerku, tak ze chodite takto cvicit, tak tam nemaju vahu? ze by ste nemuseli kupovat domov, ale odvazite sa priamo tam?

stanchelka

Jozefinana ale tak nemalo by to byť hlavne len o tom vážení, to pozor aby si tomu nejako neprepadla. Ale prikláňam sa k tomu, že je dobré mať takúto váhu doma, aby si mala predstavu o tom ako to ide, či naberáš svalstvo alebo ako na tom si.

jozefinana

Budkira! O tom som teda este nepocula, ale podla mna to tiez bude nieco stat a neviem ci sa to oplati. Tiez zvazujem kupu takej inteligentnej vahy, kedze sa snazime dostat s muzom do formy a uz len to, ze si platime trenerku je dost, preto rozmyslam, kde usetrit a s takouto vahou by sme aspon nieco, ked by sme mali doma prehlad o bmi, tuku a tak.

miacha

MA_RIKA

Bola som párkrát na takých tých testovaniach, čo robia rôzni tréneri. Na tých rôznych prístrojoch a cca sa mi to zhodovalo. Takže myslím, že sa dá podľa toho orientovať. Predsa len to nevypľuje hodnoty len tak od buka, ale je to na základe niečoho.

Ma_rika

su tie udaje co vypluje vaha aj spolahlive? mate to nejak overene alebo porovnane s niecim? nemyslim teraz hmotnost, ale tie kadejake indexy.

petrina

Tak ked uz si ides kupovat takuto lepsiu vahu, ze ma aj nejake funkcie, tak si das na tom zalezat, aby mala ta vaha take, co aj vyuzijes. Mozno nie vsetky, lebo zase nakombinovat si to nemozes podla seba, ale aspon cast z nich.