Liečba na psoriázu?

Súvisiaci obsah

petr strelka

Ahoj, lék na lupenku (slovensky psoriázu) v podstatě je, i když doktoři běžně říkají, že neví jak ji úplně vyléčit. To protože se všichni soustředí na kůži, ale to není ten hlavní problém, to je až následek. Lupenka je o tom, že člověk je toxicky znečištěný a zanesený uvnitř těla, to přispívá různým špatným bakteriím, virům, patogenům a dalším věcem a ještě více to toxikuje tělo. Kůže není jen krycí orgán, ale také vylučovací. Když je těchto špatných látek v těle příliš, tělo je potřebuje dostat pryč. Často se tak děje pomocí kůže (jak říkám, kůže je i vylučovací orgán) a to pak my vidíme jakožto vyrážky a problémy s kůží, v horších stádiích je to právě lupenka. Řešení je poměrně jednoduché, je potřeba se očistit (uvnitř), aby se všechny ty špatné látky dostaly ven a tím se člověk zbaví jak lupenky, tak i horších problémů, které díky znečištění mohly teprve přijít. Možností jak se očisti je více, každopádně já osobně pracuji ve firmě, která se tím zabývá a vyléčily jsme z lupenky už spoustu lidí. Spoluzakladatelka naší firmy měla dokonce lupenku, které se zbavila a už 7 let je naprosto v pořádku. Nemám čas tady vše vypisovat, takže pokud tě cokoliv zaujalo, dej mi vědět a můžeme se v pohodě spojit například na facebooku nebo přes email. Rád pomůžu.

Pomozemrad

Viem vam poradiť ohľadom psoryázy, nakoľko ju síce nemám ale môj kožný lekár ano a má zopár doporučení ako si zjednodušiť liečbu.

miso

dobrý den,na psoriazu jednoznačne radím msm gel ao d forever,je vyrobení z najvzácnejšieho druhu aloe vera mne to pomohlo a aj dalšim ludom .vyskúšajťe už za pár dní bolesť preč tuna možeťe si to objednať myflpbiz.com

sachista

ja som tiež trpel psoriasis vulgaris. a pomohol som si z jukou tabletkami, vitamínmi A,B,C omegou, a multivitamínom podla krvnej skupiny.a vyliečil som sa z toho ale musím pravidelne brat raz denne 1 tabletku multivitamín podla krvnej skupiny