Liečba na psoriázu?

Súvisiaci obsah

RNG

skin cap bniekomu pomoze, inemu nie. Pozri na diskusiu
saveskincap.tripod.com
Momentalne je v USA stiahnuty z trhu nasou FDA, ale cez internet mozete kupit este stale produkt Psor-Val, udajne to iste zlozenie. Cela historia okolo Skin-Cao je tu
www.skintherapyletter.com
kde dovod pre zakaz nebol a ani skodlivost ani nic ine ako pouzitie neudanych na obsahu glucocorticosteroidov,na zosilnenie ucinku pyrithionatu zinku, ktore mozu byt len na lekarsky predpis.
Takze pod touto zamienkou farmacia odstranila pomocou FDA konkurenciu svojim drahym patentovanym liekom, ktore dostanes len na lekarsky predpis, tj musis podporit aj lekarov, nielen dat zarobit farmacii.
Samozrejme to sa vyuzili "postihnutymn" kozmetickym priemyslom k podstatnemu zvyseniu cien na tento vyrobok , ci uz pod povodnym menom, alebo novymi moznymi.

Osobne by som vyskusal na kozu krem obsahujuci berberine, aspon 1-2 percenta, a to si moze namiesat hocikto z kvalitnych jedlych doplnkov, ako kokosovy olej, MSM, ester C palmitat, vitamin E a rozne antioxidanty.No a samozrejme aspon 40% vody z kyslicnik zinocnaty na ochranny faktor proti ultrafialovemu ziareniu, inac to nie je krem na kazdodenne pouzitie, vsakze. Konzervovat sa da par kvapkami GSE(0.1 az 0.5 %, podla potreby)

Macko_28

Dobry den, chcel by som sa podelit o moju skusenost so psoriazou ktorou trpim cca 10 rokov, pravidelne chodim ku koznemu lekarovi a pravidelne s malou obmenou tie iste maste a vysledok ziaden :(

Az teraz mi moja nova kolegyna v praci poradila SKIN-CAP, je to spray, aj sampon, nehradi ho ziadna poistovna, ale po 3 tyzdnoch nemam po psoriaze ziadne znamky. (ja som pouzival len spray) Cena jedneho 200 ml spreju je cca 35,-€, ale niektore lekarne ho maju aj za 45,-€ takze je asi dobre sa informovat co kde stoji, pre niektorych ludi je to dost penazi.

EDDO

pozrite si štúdiu s rybičkami Garra rufa
a sama sa rozhodnete čo je pre Vás najlepšie. -odkaz odstránený-
Nemáte čo stratiť iba získať.
Vaľa úspechov.

nyk

Mária Trebenová píše vo svojej knihe Zdravie z Božej lekárne, že prírodnou cestou vyliečila mnohých ľudí trpiacich na psoriázu.
www.zdravie.efekt.sk

leli12

citala som o kzometike nimba vo vitalite, skuste si o tom nieco pozriet na nete...
Bolo tam napisane: nimba je jednoznacne najlepsim produktom pre liecbu tejto choroby k dispozicii. podla vyskumov je rovnako ucinna ako pripravky obsahujuce steroidy, na rozdiel od nich vsak nema ziadne vedlajsie ucinky.Pacientom ulavuje najviac tym, ze zvlhcuje a hoji pokozku, zmiernuje olupovanie a podrazdenie. Ja neviem, mozno za pokus to stoji. Dufam ze lupienka, je psoriaza, lebo je tam pisane o tom ako lupienke, ale myslim, ze ano.

mira

Katja, zmena stravy je to najdôležitejšie, čo môžeš urobiť hneď ao pochopíš príčiny vzniku psoriázy. Šupinkami sa telo zbavuje prebytkov stuhnutých tukov, ktoré mu bránia v normálnom fungovaní. Psoriatici sú labužníci ktorí si doprajú čokolády, zákusky, mastné a olejnaté jedlá. To je ich problém. Ak zvážia, čo jedávajú, mali by sa vystríhať týchto problémových jedál vrátane všetkých skrytých tukov i v mliečnych výrobkoch, vajciach a stužených rastlnných tukov a bielej múky.
Ak chcú urýchliť čistenie organizmu, l. mesiac by mali tuky úplne vynechať, potom prejsť na semienka a malé množstvo panenského oleja.Základ stravy by mali tvoriť celozrnné obilniny a zeleniny.
recepty pozri aj tu
www.makrobio.wbs.cz

RNG

aj sem to dam:
okrem sarsaparilly a witchc hazel(hamamelis virginiana) spomenem aj tropicky olej z tichomoria, Tamanu(zo susenych jadierok ovocia stromu Calophyllum Inophyllum), ktory svojimi liecivymi vlastnostami pomaha aj pri koznych problemoch, exemoch, lupienke a pod.
na viac info uvadzam napr tento clanok:
www.medicinehunter.com