Liečba na psoriázu?

Súvisiaci obsah

Daja

dakujem za radu danke,ktora mi hned reagovala na pomoc,ale prave mala doktorka dovolenku tak som sa poradila lekarni s magistrou a dala mi ICHTHYO CARE mast,ktora mi to hned vytiahla, mam teraz len slabucky flak ale pojdem doktorke pre istotu.Vela stastia Vam prajem.

danka238

Myslim,ze liecebny pobyt pri Mrtvom mori by vam pomohol, aspon 3 tyzdnovy. Viem, ze je to nakladne, ale aspon to treba vyskusat. Poznam vela ludi, ktorym to pomohlo. Ak sa situacia v Izraeli trochu nezmieri, tak skuste aspon kozmetiku z Mrtveho mora. Prajem vela zdravia:) a uspechov.

Daja

aj umna sa objavila psoriaza,mala som to casom v hlave velke lupiny tie mi presli ale teraz sa mi vzadu na krku objavil taky velky flak,strasne ma to svrbi, stipe ked si to natriem mastou co mi dala doktorka no katastrofa zda sa mi ze to mam coraz vacsie a vacsie,aj sa mi to supe,poradte mi prosim.

miso6531

Ahojte. mam 23 a psoriazu mam uz 12-ty
rok. je pre mna tazke najst si niekoho -kamaratku-priatelku.preto to skusam tu mozno sa najdeme. pa

evuliatko

ahojte, mam psoriazu po prvykrat (mam 30 rokov)mam ju po celych nohach a rukach a chcela by som sa opytat ci mi vie tu niekto povedat ako to vyzera ked sa stav zlepsuje. Mam to totiz uz mesiac a pol a ziadne zlepsenia nevidim.

zizi

Ja mám psorku 5.rok a zatial mi nezabralo nič iné ako inekcie DIPROPHOS. Mám 27 rokov a vyskúšal som už aj nemožné no stále bez vačsích úspechov.

katarina53

Chcela by som sa opýtať adella ako sa dá vyrobiť tá masť z toho lipkavca. Myslím si, že v lekárni dostať ten lipkavec len v nálevových vrecúškach. Ak sa mýlim, opravte ma, za pochopenie ďakujem.

aldino

DEDINA pocuj, ak mas na hlave, tak si daj u koznej predpisat BELOSALIC vodicku a do tyzdna to mas fuc :-)

Hmm... co citam o vegetarianstve a tak, tak pokial zijem, si chcem aj uzivat a jest to, co mi chuti...
Foter byvaleho spoluziaka zo ZS sa dal na vegetarianstvo zo dna na dena doplatil na to mozgovou porazkou na polovici tela. Zosypal sa na zastavke...
Na taketo veci si ludia davajte bacha, lebo je to nebezpecne a telo cloveka moze kedykolvek zradit...
Ak niekto chce byt vegetarian alebo menit stravu, tak postupne, pretoze naraz je to pre telo sok...

A na kazdeho cloveka plati nieco ine, pretoze kazdy organizmus je jedinecny. U kazdeho ma ta ista liecba iny priebeh...

kiki

evelin to čo ti radia môže byť, ale ja mam tiež psoriázu a vyskúšala som všetko. Dostal sa raz ku mne letak od firmy Salcura, majú dokonca aj internetovu stranku tak si to pozri a prečítaj si, je to www.salcura.sk mne to teda pomohlo, odporúčam všetkým, uvidíš sama je to prírodné a hlavne nemastné.