Liečba na psoriázu?

Súvisiaci obsah

RNG

aj sem to dam:
okrem sarsaparilly a wirch haze(hamamelis virginiana) spomenem aj tropicky olej z tichomoria, Tamanu(zo susenych jadierok ovocia stromu Calophyllum Inophyllum), ktory svojimi liecivymi vlastnostami pomaha aj pri koznych problemoch, exemoch, lupienke a pod.
na viac info uvadzam napr tento clanok:
www.medicinehunter.com

katja6

Ahojte, docitala som sa tu, ze priznaky psorky zmiernuje i zmena stravy. Ma s tym niekto dobre skusenosti? Ako postupovat? Bola by som vdacnaa za nejaky jedalnicek alebo aspon nejakee vymedzenie potravin, ktore sa smu a nesmu. Za odpovede a rady vam vopred dakujem :) piste mi na mail: babulka212@azet.sk

danusa

Psorku som dostala pre pol rokom vo veku 49 rokov zatial ju liecim mastami od lekarky bojim sa experimentovat.Mam narok na liecenie ak mi masti nepomahaju?

eva k.

Môjmu 15 ročnému synovi v tejto sezóne paradajkové vňate na ruke spálili pigment.Kožná lekárka povedala, že to bude mať do konca života.Nemáte skúsenosti, ako mu pomôcť? Ja si stále myslím, že je to mladý organizmus a že predsa niečo v treťom tisícročí musí existovať ako tomu pomôcť. Za každú radu veľmi pekne ďakujeme.
Eva Kapolková, Petržalská 9, 06001 Kežmarok, 0907 172809

ilgide

ahojte,moja znama lieci psoriazu Kupolom so solou z mrtveho mora.Hovori ze jej to velmi pomaha.Takze neviem skuste ale dlhodobo.Ona si robi kupel 3x do tyzdna.Uz to robi 3 mesiace a naozaj to ma lepsie.

rena100

Ahojte, môj priateľ mal atopický ekzém na rukách. Bolo to strašné. Nikomu nemohol podať ruku, lebo ju mal vždy opuchnutú a navretú. Po 10 rokoch trápenia sme objavili liečiteľa z Trenčianskych Teplíc - p. Dedíka a ten ho vyliečil za pol roka. Nechcem robiť nikomu reklamu ale fakt to bol zázrak. Priateľ musel 3x denne piť kvapky. Odvtedy mu nič nie je /musím zaklopať/. Vraj liči aj psoriázu, to viem od známych. Myslím si,že ľudia s kožnými chorobami, ktorí vyskúšali už všetky medicínske prostriedky a nič im nezabralo by mali využiť aj tieto "nemedicínske" prostriedky. V našom prípade to zabralo. Držím Vám vo Vašom trápení palce! Renata

loika

Ja sama nemam psoriazu a osobne poznam len 3 ludi, co ju maju, ale vsetkym 3 takmer zazracne pomohla propolisova mast. Chorobu samotnu to asi nadobro nevylieci, ale velmi dobre potlaca prejavy na pokozke.

maik

ahoj evelina, som novo prihlasený, verím, že v Tvojom probléme Ti pomôžem, každemu, kto bude potrebovať čo sa týka psoriazy pomôcť, netrebe ani vycestovať k Mŕtvemu moru.
Je to na dlhšie rozpravanie, najlepsie
je tieto zaležitosti prejsť osobne.

maik

Daja

A este som chcela nieco dodat,pocula som ze nejaky liecitel cernoch je Prievidzi a on lieci psoriazu,chcela by som vediet kto by mi vedel poradit adresu pripadne cislo alebo meil dik.