Liečba na psoriázu?

Súvisiaci obsah

alexa33

Ano, detoxikácia je nesmierne dôležitá. Veľmi dobré sú prípravky liečebnej výživy na -odkaz odstránený- Na detoxikáciu tráviaceho traktu je výborné lkvb6 a na detoxikáciu pečene a krvi Betavital.Pri ich dlhodobom užívaní sa ti stav môže veľmi zlepšiť a udržiavať psoriázu v kľude. Jednoznačne je treba dať do poriadku vnútorné prostredie organizmu. Dobré je piť krvčistiace čajovinové zmesy a orientovať sa na konzumáciu ovocia a zeleniny hlavne v surovom stave. Pomohlo by aj vegetariánstvo.

haliganda

Ahoj evelina, pocula som, ze na psoriazu zabera aj pobyt pri mrtvom mori, aspon 2 tyzdne...no je to financne dost narocne...

a

Doporučenie od Adelly je vynikajúce no doporučila by som lipkavec užívať aj zvnútra + detoxikačnú kúru. Teraz na jar pokiaľ nerozkvitne žihľava, u mladých lístkov variť čaje a piť dva týždne týždeň prestávku a potom opakovať.

adella

...evelina,je to velmi neprijemna diagnoza,ale da sa to stlmit,nie vyliecit!Ak ma niekto dermatologicke problemy takehoto charakteru,je nutne hladat pricinu vo vnutornych organoch.Zatial sa dokazalo,ze poskodena je pecen!!!Preto je nevyhnutna pecenova dieta,aj ked testy su v norme!!!Treba ju dodrziavat aspon 1/2 roka a opakovat ju cely zivot...Vo fytoterapii je znama rastlinka:Lipkavec syridlovy-dostat v lekarni,z ktorej si zhotovis mast a natieras kriticke miesta...Vsetko,co je vhodne na pecen a regeneruje ju,je vhodne aj na psoriazu!Vela stastia a trpezlivosti...

deina

ajojte,ja mam tiez psoriazu a akosi sa neviem toho zbavit,nepijem,nefajcim a vegetarianka nemozem byt lebo som chudokrvna.Ja to ma iba v hlave,teda vo vlasoch uz asi 5,vypadavaju mi vlasy a mam co robit aby to nebolo az tak vidno.
Lekari mi zatial nepomohli.Ak pozna niekto nieco ucinne,aspon na stlmenie prejavov tejto choroby,prosim poradte mi