Môžu tabletky zväčšiť prsia?

Jara34

ja som si objednala tabletky tiez prsia extra plus. Nemyslela som si ze mi to pomoze pri raste prs, skvor som mala problemy s cyklom. A po case som mala prijemne prekvapenie. Tabletky mi nielen ze napravili cyklus ale aj zvecsili o skoro 2 cisla poprsie. Z A som presla na C. Teraz ich uz neuzivam, vsetko je tak ako bolo. Cyklus uz pravidelny a aj prsia ostali .

monika1414

Ahojte chcem sa len spytat ze ake mate skusenosti s uzivanim tabletiek Prsia Extra Plus a ci tam su niake nepriaznive ucinky...vopred dakujem:) a chcem vam poradit ze masaz prs s telovym kremom aj celkom zabera:) skusila som to a prsia su akoby pevnejsie a potom aj vypadaju trocha vacsie:)

mona07

vazene slecny co uzvivate antikoncepciu aj ked sa vam zvacsia prsia z nej, aj zadky vam to pekne zvacsi a to ruku na srdce
ja som tiez uzivala a s prsiami mi siel aj zadok hore :-)
radsej budem vychudnuta ako nosit na riti kufor

itSme

no radšej budem mať prsia také ako mám než by som koli tomu mala brať nejake tabletky...a radšej budem mať aj hrášky pod kobárom abo lentilky ako aby sa mi z tych tabletiek niečo stalo :D

sydney

brala som Jeanine a z B to slo na C,takze spokojna. momentalne uz tristvrte roka neberiem tabletky a z nicoho neubudlo:D

mdada

ahojte vsetci,tak ja sa momentalne chystam skusit nejake tabletky dovezene z gyptu(neviem nazov),na zvecsenie prs....myslim sa ze mam dobreho znameho ktory mi to navrhol a nepletim za to nic....tak.baby s malimy:)drzte mi palce nech to vide...ozvem sa v priebehu uzivania...ubidime ako mi to zaberie...