Môžu tabletky zväčšiť prsia?

bash.ka

hej viem co chces povedat aj ja som si to vsimla. ale aj intelektualne su vyzretejsie, prisposobuju sa dobe a rychlejsie dospievaju. ale tento efekt moze byt aj negativny, neznasam ked vidim tych faganov zo zakladky si na zastavke podavat cigaretu a opite chichotajuce sa dievcatka

bash.ka

keby tie 13tky to mali zo stravy, narastli by prsia vsetkym zenam, kedze jeme v podstate tie iste vyrobky. nemyslis?

tina7772

to neviem, ale aj moja mama mi vzdy povie ze ake boli kedysi dievcata a teraz ake su vyspele

moja kamoska zo ziliny uzivala nejake tabletky na zvacsenie a fakt sa jej zvacsili, tie tabletky kupila v ba ked bola

tina7772

lenze dnes hormony mas aj v strave ci sa ti to paci alebo nie
vysvetli mi preco ked ja som mala 18st tak ziadne prsia a dnesne 13tky maju ine velkosti
pravdou je, ze teraz su hormony vsade

bash.ka

mile slecny. vy si snad neuvedomujete ze AKEKOLVEK HORMONY ktore cpete do seba vam zvysuju tvorbu cyst v prsnikoch?! ci je to hak alebo prsia extra plus alebo co ja viem aky sajrajd? pekny biznis z toho maju faramceuticke firmicky:) ved co by zeny pre krasu neurobili vsak? ako sa hovori- pekne vtacku spievaju ked ho lapaju